Стартував третій етап проекту з допомоги ветеранам ООС «Без Броні»

В рамках нового етапу проекту «Без броні» було розпочато оновлення бази сервісів для ветеранів АТО/ООС, створеної у 2016 році. За попередніми даними роботи регіонального аналітика лише в Донецькій ...

тренінги навчання команда
Стартував третій етап проекту з допомоги ветеранам ООС «Без Броні»

В рамках нового етапу проекту «Без броні» було розпочато оновлення бази сервісів для ветеранів АТО/ООС, створеної у 2016 році. За попередніми даними роботи регіонального аналітика лише в Донецькій області кількість нових ініціатив зросла майже на 30% у порівнянні з 2015-2016 рр.

Також, близько 81% ініціатив у Донецькій області діють понад 3 роки — тобто в Україні вже є історії успішних організацій допомоги ветеранам, які витримали першу перевірку часом. Важливим є й те, що активну роль у роботі таких ініціатив відіграють самі ветерани.

«Мета нового етапу проекту «Без Броні» — з’ясувати стан ветеранського руху та виявити успішні приклади інтеграції ветеранів у громадсько-політичне життя в Україні. Це особливо важливо, тому що у зв’язку з політичною ситуацією в країні є великий ризик радикалізації ветеранських груп та їх залучення до нелегальних угруповань. Одним з головних наших завдань є вияв мотивації ветеранів до участі у громадсько-політичній діяльності», — зауважила координаторка проекту Катерина Шишигіна.

За словами організаторів, протягом наступних 5 місяців планується провести масштабне дослідження ставлення дорослого населення до ветеранів в Україні та висвітлення прикладів інтеграції ветеранів до суспільного життя, з’ясувати стан розвитку ветеранського руху та оновити всеукраїнську базу ініціатив з допомоги ветеранам bezbroni.net.

Щоб отримувати актуальну інформацію щодо ветеранських ініціатив та інші новини проекту, підписуйтесь на телеграм-бот «Без Броні».

Це новина була представлена ГО «Студена» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю ГО «Студена» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Проект «Без Броні-3» виконується ГО «Студена» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Іриси Небесної Сотні розквітнуть у місцях пам’яті

Результати та плани адвокасі для ефективності бюджету Миколаєва та Вознесенська

Мрії і потреби українських НУО: аналіз

Медсестри мають стати громадськими лідерами у сфері допомоги тяжкохворим

Тепер дивитися та обговорювати документальне кіно в DOCU/КЛУБАХ можна онлайн

Марта Чумало: «Людина має кращі шанси вижити, коли добре розуміє, заради чого»