Стартував проєкт «Твори добро» від ГО «Центр Розвитку міста Києва»

Урок добра і милосердя — саме так сприймають саму суть проекту «Твори добро!» всі, хто до нього причетний: учні загальноосвітніх шкіл Києва, їхні батьки, вчителі і, звичайно ж, самі активісти однієї ...

Додано:
Centr rozvytky

christmas-lights-1-e1478014633216
Стартував проєкт «Твори добро» від ГО «Центр Розвитку міста Києва»

Урок добра і милосердя — саме так сприймають саму суть проекту «Твори добро!» всі, хто до нього причетний: учні загальноосвітніх шкіл Києва, їхні батьки, вчителі і, звичайно ж, самі активісти однієї з потужних громадських організацій столиці.

Все почалося минулого року, коли волонтери ГО запропонували школярам приготувати подарунки для їхніх однолітків – вихованців закладів для дітей з особливими потребами. Пропозиція була сприйнята не просто охоче, а як особлива місія, виконати яку – велика честь.

Успіх надихнув волонтерів ГО «Центр Розвитку Міста Києва» відтворити проект і цього року. І знову отримали щиру згоду і всебічну підтримку!

І ось вже позаду перший етап проекту «Твори добро». Активісти ГО «Центр Розвитку Міста Києва» зібрали велику кількість дитячих робіт. Всі вони зроблені настільки гарно і від душі, що обрати найкращу буде дуже складно! Але ж таки доведеться!

Без имени-1

Справа в тому, що в рамках проекту оголошено конкурс на найкраще привітання. Переможцем має стати відразу цілий клас, який отримає неймовірно крутий подарунок – екскурсію у океанаріум*!

Взяти участь у голосуванні можуть всі, хто щиро підтримує ініціативи, схожі на проект «Твори добро», всі, кому небайдуже намагання наших діток допомогти, підтримати, зігріти теплом своїх сердець тих, кому в цього житті доводиться набагато важче.

Щоб проголосувати за вподобану роботу треба:

  • ОБОВ’ЯЗКОВО підписатись на сторінку Центр Розвитку Міста;
  • перейти за посиланням, де знаходиться альбом з роботами;
  • обрати та оцінити найгарніший виріб лайкомабо сердечком  (коментарі за голос не вважатимуться).

Голосування завершиться 16.12.2019 о 22:00! 17 грудня, напередодні Миколая, буде оголошено переможця!

Зверніть увагу на те, що кількість репостів відповідно впливає на число голосів! Тож сміливо діліться найкращими, на ваш погляд, роботами, аби збільшити їхні шанси на перемогу.

ВИКОРИСТАННЯ ПРОТИПРАВНИХ МЕТОДІВ ТА ЗАЛУЧЕННЯ БОТІВ ЗАБОРОНЕНО!

*Перевезення на локацію організовується класом самостійно.

Право перегляду результатів залишається за ГО «Центр Розвитку Міста Києва».

Тож, творімо добро разом!


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип