Стартував Національний радіомарафон «Ukrainians»

18 травня стартував Національний радіомарафон «Ukrainians», організаторами якого виступають Фундація прав людини та мережа радіостанцій «Стильного радіо «Перець ФМ» за підтримки Institut für ...

Додано:
Iuliia Panchenko

для сайту
Стартував Національний радіомарафон «Ukrainians»

18 травня стартував Національний радіомарафон «Ukrainians», організаторами якого виступають Фундація прав людини та мережа радіостанцій «Стильного радіо «Перець ФМ» за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини. Радіомарафон проходить у рамках проекту «Голос жінки має силу».

Перший ефір був присвячений розмові про людей з інвалідністю. Гостями програми стали Раїса Панасюк, Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю та Євген Фомін, директор Фундації прав людини. З вітальним словом до радіослухачів звертався Генеральний консул Німеччини пан Вольфганг Мьоссінґер.

 

Пані Раїса розповіла про те, що доступність досі є ключовою проблемою, притому питання стосується не лише людей з інвалідністю – доступ до певних фізичних чи соціальних благ повинні мати всі члени суспільства. Говорили також про Вінницький центр соціально-психологічної реабілітації «Гармонія», про позитивні зміни в суспільстві та про те, над чим іще треба працювати, аби ми справді стали суспільством без бар’єрів.

У вікторині, яка проводилася в прямому ефірі, переміг Андрій з Дніпра.

Наступний ефір – 25 травня! 25 На слухачів «Стильного радіо» чекає розмова з раввіном Йосефом Асманом про евреїв в Україні.

Долучайтеся до Національного радіомарафону щоп’ятниці о 12:00 в ефірі «Стильного радіо» в 64 містах України.

Національний радіомарафон «Ukrainians» триватиме 10 тижнів. Популяризація національного, релігійного та будь-якого іншого різноманіття української нації – така наша мета проекту. Мир і безпека можливі лише тоді, коли в суспільстві панують взаєморозуміння і прийняття різноманітності всіх його членів.

Ми різні, але всі ми – Ukrainians!


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Опитування для представників громадських об'єднань

Другий історико-краєзнавчий велопробіг поєднав Покровск і Добропілля

У Покровську пройшов унікальний майстер-клас з вітражного розпису

Долучіться до підготовки звіту про реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018

Визначили переможців проекту “Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад”

Партнерство заради захисту прав жінок створено на Рівненщині