Стартував IV Lviv Media Forum

У Львові розпочав роботу IV Львівський медіафорум – найбільша медійна подія країни. Головною темою цьогорічного форуму буде «Пояснюючи світ через медіа». Як повідомляють організатори Lviv Media ...

13315468_649654545183365_2838704009919475413_n
Стартував IV Lviv Media Forum

У Львові розпочав роботу IV Львівський медіафорум – найбільша медійна подія країни. Головною темою цьогорічного форуму буде «Пояснюючи світ через медіа». Як повідомляють організатори Lviv Media Forum , протягом трьох днів, з 26 по 28 травня, понад 700 учасників IV Львівського медіафоруму відвідуватимуть панельні дискусії та доповіді відомих журналістів і медіаекспертів.

«Сьогодні мені вперше вдалось приїхати до Львова на Медіафорум, але Представництво ЄС у цій події задіяне вже втретє і ми завжди її підтримуємо. Я хочу подякувати вам за те, що ви робите, що слідкуєте за тим, що відбувається у суспільстві. Без медіа не можна будувати демократії. Я дуже вдячний за ваші зусилля і вашу відвагу, адже деякі із ваших колег заплатили велику ціну за те, щоб бути найближче до події. У демократичному суспільстві ідуть великі зміни. Завдяки технічним можливостям кожен з нас може впливати на суспільну думку. Але є велика різниця між інституційними медіа і тими, хто просто висловлює свою думку.

ЄС робить великий внесок до сучасного медіапейзажу України, до відкриття власників і бенефіціарів медіа. Це необхідно і для вас, і для нас. Бо ви – ті, хто допомагає міжнародній спільноті зрозуміти, що відбувається в Україні. Ми намагаємось боронити журналістів, коли бачимо якісь інституційні загрози, щоб праця могла бути виконана без загрози для вас.

Я бажаю вам великого успіху. Тримаймося і будуймо відкрите українське суспільство, а ми будемо вашими партнерами», – зазначив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські.

IMG_2085

Автор фото: Мирослав Пархомик

У другий день Львівського медіафоруму відбудеться щорічне вручення Премії імені Олександра Кривенка та традиційна Лекція Свободи. Цьогоріч її прочитає Святослав Вакарчук. Третій день форуму матиме насичену програму майстер-класів і тренінгів.

«MYMEDIA має представництва в багатьох країнах. Але найважливіше місце, де ми працюємо – це Україна. У вас зараз розвиваються найсильніші та незалежні ЗМІ, не завдяки державі, а сильним журналістам та школам, в тому числі завдяки УКУ та Львівському Медіафоруму. Сильних демократичних країн не буває без вільних медіа», – Майкл Андерсен, керівник міжнародного проекту «MYMEDIA».

Міжнародний проект “MYMEDIA” під час Львівського Медіафоруму представить документальну стрічку “Ефект Майдану”. Фільм висвітлює суспільні процеси у семи країнах — колишніх радянських республіках — та прогнозує, де у найближчому майбутньому продемократичні сили, молодь та соціальні мережі стануть сильнішими, аніж апатія, тиранія та вплив Росії. Усі охочі зможуть відвідати прем’єру у четвер, 26 травня, о 19:00 та у п’ятницю, 27 травня, о 18.30. Покази відбуватимуться у кінотеатрі “Кінопалац Коперник” на вул. Коперника, 9. Після кожного з сеансів відбудеться обговорення фільму з його творцями та імпровізоване голосування серед глядачів.

Вхід вільний. Кількість квитків обмежена.

На IV Львівському медіафорумі виступить 71 спікер із США, Данії, Німеччини, Польщі, Чехії, Франції, Великої Британії, Швеції, Росії, Нідерландів та України. У межах форуму відбудуться 7 доповідей, 6 панельних дискусій та 15 майстер-класів.

Генеральний партнер IV Lviv Media Forum — інвестиційна компанія Dragon Capital. IV Lviv Media Forum відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, міжнародного проекту «MYMEDIA», Національного Фонду на підтримку Демократії (NED), Посольства США в Україні, Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Посольства Великої Британії в Україні, проекту «У-МЕДІА» міжнародної громадської організації «Інтерньюз Нетворк». Організатори: ГО «Львівський медіафорум», Школа журналістики УКУ. За сприяння Львівської міської ради.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році