Стартував другий етап проєкту «Волонтер БПД»

Відбувся установчий вебінар з учасниками проєкту «Волонтер БПД», які успішно пройшли відбір. Вебінар був присвячений знайомству та обговоренню плану дистанційного навчання.Протягом тижня конкурсна ...

Додано:
Дарья

28.08.2020DonetskVolonter1
Стартував другий етап проєкту «Волонтер БПД»

Відбувся установчий вебінар з учасниками проєкту «Волонтер БПД», які успішно пройшли відбір. Вебінар був присвячений знайомству та обговоренню плану дистанційного навчання.

Протягом тижня конкурсна комісія опрацювала 65 заявок. По Донецькій області відбір успішно пройшли 16 учасників. Протягом наступних двох місяців вони отримуватимуть актуальну інформацію з найпоширеніших правових питань. Впродовж всього навчання, учасникам допомагатимуть кваліфіковані юристи, які надаватимуть додаткові консультації та поради. Перше навчання розпочнеться вже наступного тижня. У разі успішного проходження курсу, волонтери зможуть взяти участь у п’ятиденному практичному тренінгу в листопаді 2020 року.

 «Побудова сильної держави залежить від кожного з нас. Сьогодні я хочу привітати та подякувати вам – нашим волонтерам, які погодились віддати всі свої ресурси, можливості та знання для того щоб допомогти системі БПД, а саме поширити інформацію про те, що ми можемо допомогти кожному. Проєкт реалізується в областях, які є стратегічно і духовно важливими для кожного з нас. Я впевнена, що завдяки вашій злагодженій роботі і нашій підтримці ми зможемо, якнайшвидше допомогти людям, які опинились в складній життєвій ситуації на окупованих територіях або біля них. Так само, ми станемо тією частинкою, разом з вами, яка допоможе повернути наші території до нас до України і все ж таки отримати мир в нашій країні»,- привітала учасників заступниця Міністра юстиції, Валерія Коломієць

«Для нас дуже велика честь, що ви долучились до проєкту. Ваша місія надзвичайно важлива – ви допомагаєте людям, перескеровуєте їх до системи БПД, а також надаєте базову правову інформацію. Дуже дякую Вам за це. Сподіваюсь, курс буде цікавим та насиченим, а також ви отримаєте багато цінних знань, які зможете використовувати у своєму житті», - підкреслив заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги, Сергій Ющишин.

Учасників проєту також привітав з початком навчання, старший радник з питань захисту Східного офісу Агенства ООН у справах біженців Кристоф Бо:

«Вітаю з початком другого етапу! Бажаю цікавого та продуктивного навчання. Разом ми допоможемо забезпечити доступ до правової допомоги у найвіддаленіших населених пунктах. Ви виконуєте головну роль не тільки в цьому проєкті а й в своїх громадах – підвищуючи правову обізнаність та спроможність громадян захищати свої права».

Заступниця Директора Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях, Оксана Савицька зазначила:

«Незважаючи на разголуженість системи БПД, виникає проблема доступності до БПД у віддалених населених пунктах. Волонтери після успішного завершення проєкту виступатимуть «місточком» між юристами центрів БПД та людьми, які потребують нашої допомоги. Маю надію на плідну та довготривалу співпрацю та бажаю успіхів».

У разі успішності реалізації проєкту у Донецькій та Луганській областях, він буде поширений на всю Україну.

Нагадаємо, проєкт «Волонтер БПД» реалізується Системою безоплатної правової допомоги України у співробітництві з БФ «Право на Захист», за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців та Програми з розвитку ООН.

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору

Аналіз програм: що обіцяє Маріуполю партія "Європейська солідарність"?