Стартував дослідницький проєкт з удосконалення інформаційної політики органів місцевого самоврядування

Науковці кафедри маркетингу і логістики та кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні розпочали реалізацію ...

Додано:
FKAproject

онлайн тренінг тренер
Стартував дослідницький проєкт з удосконалення інформаційної політики органів місцевого самоврядування

Науковці кафедри маркетингу і логістики та кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні розпочали реалізацію дослідницького проєкту на тему «Інформаційна асиметрія у взаємодії органів місцевого самоврядування та мешканців сільських територій: аналіз причин виникнення та шляхи подолання».

Більшість органів місцевої влади, особливо сільських територій та громадах, об’єднаних навколо малих міст, не надають великого значення власній комунікаційній політиці. Часто це виникає через незнання методів, інструментів, каналів комунікацій чи нерозуміння важливості управління комунікаційними заходами. Інформація має бути об’єктивною, вчасною, зрозумілою та корисною для жителів громад. Вивчення громадської думки, методи залучення громадськості до процесу прийняття рішень на локальному рівні, моніторинг настроїв громадян значно впливає на загальну ефективність роботи органів місцевого самоврядування.

Відтак метою проєкту стало визначення напрямів удосконалення інформаційної політики органів місцевого самоврядування для подальшого усунення непорозумінь та конфліктів, які виникають на осі “місцева влада-сільські мешканці”, з причини браку в останніх повної та достовірної інформації про певні питання/проблеми місцевого характеру.

За результатами дослідження будуть розроблені рекомендації органам місцевого самоврядування, сільському населенню територіальних громад, громадським організаціям, консалтинговим організаціям та агенціям місцевого розвитку як краще обирати ефективні канали комунікації за встановленими критеріями, формувати раціональний кошторис витрат на реалізацію інформаційної політики, визначати критеріїв оптимальності вибору і сприйняття сільським населенням каналів комунікацій, моніторити суспільні настрої тощо.

Даний проект, здійснюючи пошук оптимальних способів постійної комунікації з жителями, сприятиме підвищенню рівня довіри громадян до місцевої влади і покращить налагодження двостороннього зв’язку між жителями сіл та місцевою владою, використовуючи оптимальні форми донесення інформації, та відкриє нові можливості для розвитку громад.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей