Стартував дослідницький проєкт з удосконалення інформаційної політики органів місцевого самоврядування

Науковці кафедри маркетингу і логістики та кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні розпочали реалізацію ...

Додано:
FKAproject

онлайн тренінг тренер
Стартував дослідницький проєкт з удосконалення інформаційної політики органів місцевого самоврядування

Науковці кафедри маркетингу і логістики та кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні розпочали реалізацію дослідницького проєкту на тему «Інформаційна асиметрія у взаємодії органів місцевого самоврядування та мешканців сільських територій: аналіз причин виникнення та шляхи подолання».

Більшість органів місцевої влади, особливо сільських територій та громадах, об’єднаних навколо малих міст, не надають великого значення власній комунікаційній політиці. Часто це виникає через незнання методів, інструментів, каналів комунікацій чи нерозуміння важливості управління комунікаційними заходами. Інформація має бути об’єктивною, вчасною, зрозумілою та корисною для жителів громад. Вивчення громадської думки, методи залучення громадськості до процесу прийняття рішень на локальному рівні, моніторинг настроїв громадян значно впливає на загальну ефективність роботи органів місцевого самоврядування.

Відтак метою проєкту стало визначення напрямів удосконалення інформаційної політики органів місцевого самоврядування для подальшого усунення непорозумінь та конфліктів, які виникають на осі “місцева влада-сільські мешканці”, з причини браку в останніх повної та достовірної інформації про певні питання/проблеми місцевого характеру.

За результатами дослідження будуть розроблені рекомендації органам місцевого самоврядування, сільському населенню територіальних громад, громадським організаціям, консалтинговим організаціям та агенціям місцевого розвитку як краще обирати ефективні канали комунікації за встановленими критеріями, формувати раціональний кошторис витрат на реалізацію інформаційної політики, визначати критеріїв оптимальності вибору і сприйняття сільським населенням каналів комунікацій, моніторити суспільні настрої тощо.

Даний проект, здійснюючи пошук оптимальних способів постійної комунікації з жителями, сприятиме підвищенню рівня довіри громадян до місцевої влади і покращить налагодження двостороннього зв’язку між жителями сіл та місцевою владою, використовуючи оптимальні форми донесення інформації, та відкриє нові можливості для розвитку громад.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як отримати виплати в Європі діячам культури та освіти

Допомога по безробіттю. Особливості надання в період воєнного стану

Додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій

У Музеї жіночої та гендерної історії проходить проєкт "ЇЇсторія війни": розкажіть про свій досвід

Українська культура в умовах російської збройної агресії - результати опитування від Українського культурного фонду

72 добрі справи за місяць: стартував онлайн-марафон ДоброДвіж