Стартувала навчальна програма “Жінки у місцевому самоврядуванні”

Цього тижня стартувала навчальна програма «Жінки в місцевому самоврядуванні», що започаткована Громадською організацією Мій Голос при підтримці Київської міської ради та Київської міської ...

sessiya (1)
Стартувала навчальна програма “Жінки у місцевому самоврядуванні”

Цього тижня стартувала навчальна програма «Жінки в місцевому самоврядуванні», що започаткована Громадською організацією Мій Голос при підтримці Київської міської ради та Київської міської адміністрації. Програма створена для жінок, які мають намір балотуватись до місцевих органів влади.

Спочатку планувалось, що це буде суто київська програма. Але карантин вніс певні корективи. Курс перетворився не серію вебінарів, що дозволило не тільки збільшити кількість учасниць програми до 100 але й зробити цей курс доступним активним жінкам з усієї України.

Офіційний старт програмі відбувся у понеділок 22 червня інтерактивною установчою сесією. А вже сьогодні у суботу 27 червня, проходить перший навчальний день. У програмі першого дня – два модулі, перший з яких присвячений правам та обов’язкам депутата міської ради, а другий – розвитку особистих якостей учасниць тренінгу. Серед лекторів курсу, зокрема,  діючі депутатки Київської міської ради Алла Шлапак та Вікторія Муха та  депутатка Верховної Ради України VIII скликання Вікторія Пташник.

Попереду ще два навчальних дні – 4 та 11 липня, практичні зайняття та захист проектів.

 Якщо ви не встигли зареєструватись на навчальну програму,  але є бажання отримати нові знання, 27 червня, а також 4 та 11 липня с 10 до 17 години дивиться пряму трансляцію вебінару на youtube-каналі 1183: Великий Київ за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCt72STTD-NUP5Entx8j7pNw


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Конфлікт на Донбасі – не заморожений. Висновки міжнародної моніторингової місії

Програма збору коштів на отримання вищої освіти ветеранами російсько-української війни

Civil Match: як НГО з 10 країн знайшли партнерів на онлайн-події?

Опитування: Вплив пандемії на роботу громадських організацій у Східній Європі та Центральній Азії

Розпочалися зйомки фільму про українських дисидентів

У липні ІМІ зафіксував в Україні 13 випадків порушень свободи слова