Стартує проєкт із захисту майнових прав людей поважного віку

У липні 2020 року Громадська організація “Суспільство і право” розпочинає реалізацію проєкту “Захист майнових прав людей поважного віку” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в ...

Додано:
prawolviv2016

photo-of-elderly-man-walking-on-pavement-3093287
Стартує проєкт із захисту майнових прав людей поважного віку

У липні 2020 року Громадська організація “Суспільство і право” розпочинає реалізацію проєкту “Захист майнових прав людей поважного віку” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.”

 В Україні гостро постає проблема правової ізоляції вразливих верств населення, внаслідок відсутності інформування щодо прав та механізмів захисту. Особливо гостро питання стосується населення, яке проживає за межами обласного центру, та належить до категорії осіб пенсійного та передпенсійного віку. Вони не мають належного рівня обізнаності як захистити право власності, правильно укладати договори довічного утримання, через незначні доходи не можуть звернутися до кваліфікованих спеціалістів.

Проблема втрати людьми поважного віку своїх майнових прав на даний час є дуже гострою і потребує вирішення, для початку шляхом інформування про належне оформлення своїх майнових прав.

Проєкт спрямований на сприяння захисту майнових прав людей поважного віку та здійснення профілактичних заходів із запобігання втрати майна шляхом підвищення правової обізнаності людей похилого віку через проведення інформаційно-просвітницьких заходів.

В рамках проєкту планується проведення інформаційних семінарів для людей поважного віку з питань захисту права власності та надання фахової правової допомоги у семи регіонах України, а саме: Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Суми, Дніпро, Миколаїв та Житомир.

Крім того одним з компонентів проєкту є підготовка представників громадських організацій, що працюють з людьми поважного віку в якості практичних тренерів-експертів з питань прав людини та посилення їх компетенції у питанні розбудови зв’язків та комунікації з цільовою аудиторією. Для цього буде проведено ряд навчань та заходів для регіональних партнерів проєкту:

  1. Триденний навчальний семінар для організацій партнерів: вересень-жовтень 2020р.
  2. Проведення інформаційних семінарів (по 4 інформаційних семінарів в кожному регіоні) – листопад 2020 р.-лютий 2021р.
  1. Проведення завершальної зустрічі організацій партнерів: квітень 2021р.

 У зв’язку з цим запрошуємо до участі в проєкті громадські організації, які працюють з людьми поважного віку у містах Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Суми, Дніпро, Миколаїв та Житомир, а також мають налагоджену співпрацю з місцевими центрами надання безоплатної правової допомоги. За участь у заходах передбачена оплата для партнерських організацій.

 За детальною інформацією чи зголошенням щодо участі в проєкті звертайтесь за адресою [email protected] або тел. 0978641345 Мар’яна Багній (керівник проєкту)


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Інститут Республіка проводить акцію до Дня незалежності України

Новий проєкт УІНП розвінчує російські міфи про історію південної України

На онлайн-практикумі фахівцям з громад Миколаївщини роз'яснили особливості реформування системи соцзахисту

Результати дослідження впливу COVID-19 на українські підприємства. Підсумки обговорення

Реакція громадянського суспільства України щодо ситуації в Білорусі

«Від участі до дії»: у Дружківці стартував унікальний проєкт