Стартує проект з відновлення неповнолітніх, підозрюваних у вчиненні злочину

24 січня 2019 року Міністерством Юстиції України спільно із Генеральною Прокуратурою України було затверджено Наказ «Про реалізацію пілотного проекту "Програма відновлення для неповнолітніх, які є ...

Додано:
Malakhovaa

5bade4512cbb7
Стартує проект з відновлення неповнолітніх, підозрюваних у вчиненні злочину

24 січня 2019 року Міністерством Юстиції України спільно із Генеральною Прокуратурою України було затверджено Наказ «Про реалізацію пілотного проекту “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”», у якому прописано порядок його реалізації.

Впровадження підходу, затвердженого Наказом відбуватиметься на базі системи надання безоплатної правової допомоги і передбачає узгоджену взаємодію прокурора, соціального працівника, психолога, представників регіонального центру надання безоплатної правової допомоги та органу пробації, які можуть утворювати робочі групи.

Сутність програми полягає у налагодженні ефективної комунікації між неповнолітніми і потерпілими від вчинених ними злочинів з метою забезпечення відшкодування заподіяної шкоди у кримінальних провадженнях щодо злочинів невеликої та середньої тяжкості, вчинених неповнолітніми для максимально раннього виведення неповнолітніх правопорушників із кримінального процесу з обов’язковим ужиттям узгоджених заходів для їх ресоціалізації та запобігання повторним злочинам.

Зазначені заходи реалізовуватимуться представниками уповноважених органів з питань пробації з урахуванням спрямованості злочинної поведінки та факторів, які її зумовили, та можуть передбачати роботу із соціальними партнерами, які надають сприяння в отриманні освіти, подоланні залежностей, працевлаштуванні та інших сферах.

Старт проекту відбудеться у Донецькій, Одеській, Львівській, Луганській, Миколаївській та Харківській областях.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

ЕПЛ розпочинає спільний проект з РЛП «Знесіння»

На сайті Міністерства юстиції можна скористатися онлайн-калькулятором розрахунку чесної платіжки

Координаційний офіс безпеки в Татарбунарах розповів про свою діяльність у відеоролику

УГСПЛ продовжує перевірку колоній. Які результати на липень 2019?

Координаційний офіс безпеки продовжує інформаційну безпекову кампанію для дітей

Южненці вчилися аналізувати програми політичних партій