Старт програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді»

23 лютого на Мелітопольщині Запорізької області стартувала програма громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді», реалізатором якої стала БО "Соціальний фонд".Перший тренінг на базі ...

Додано:
[email protected]

??????????
Старт програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді»

23 лютого на Мелітопольщині Запорізької області стартувала програма громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді», реалізатором якої стала БО “Соціальний фонд”.

Перший тренінг на базі Молодіжного центру PEOPLE.UA відвідали близько 40 молодих учасників – представники різних організацій: МДПУ імені Богдана Хмельницького та ТДАТУ, ліцей №19 та школа №23, училище №10, НІАЗ Кам’яна Могила, ТРК-Мелітополь, Рессурсний Центр «Добродар», БФ «Маріам», громадські організації «Вітрила життя» і «Super Молодь», районна і міська організації людей з інвалідністю та інші.

У вступному слові голова БО «Соціальний фонд» Любов Кучина уточнила, що сьогодні актуально громадянська освіта, навчання дорослих та проектна діяльність. Даний курс ініційований численними проханнями партнерів допомогти написати проекти; тому програма (43 години) включає такі тематічексіе модулі: проектний менеджмент: від А до Я, командоутворення, особливості конкурсу проектів Бюджету участі, специфіка твердих і м’яких проектів, основи комунікаційних стратегій зі стейхолдерамі.

Партнер проекту, заступник начальника Управління молоді та спорту ММР Тетяна Несват, у вітальному слові підкреслила актуальність заявленої тематики і привела успішний приклад проектної діяльності – меблі та техніка Молодіжного центру PEOPLE.UA отримані від Німецької федеральної компанії GIZ.

Вступної темою тригодинного тренінгу стала – «Проектний менеджмент для кожного». Тренери під час міні-лекції розкрили теорію («Фандрайзинг» і «Міжнародні фонди»), в грі запропонували «перевтілитися» в донорів для усвідомлення принципів видачі фінансування, а в інтерактивній бесіді розвіяли існуючі міфи про гранти.

Далі неформальне навчання буде проходити по суботах до 20 квітня. Так, на наступний вікенд запланована стратегічна сесія для визначення пріоритетних ідей учасників, а також – ознайомлення з «анатомією» проектної заявки.

Важливо, що одним з результатів навчання стане колективне написання і подача проектних заявок на конкурс «Бюджет участі-2019» + супровід їх PR-кампаній.

Освітня програма «Проектний менеджмент для молоді» проходить в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», яку реалізує БО «Соціальний фонд» в партнерстві з Представництвом DVV International в Україні як частина всеукраїнського проекту «Регіональні голосу – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних спільнот в Україні та Білорусі »за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Гра в мільйонерів та сімейний бюджет громади: школярі до бюджету долучаються

100 років Української Революції. Як відзначаємо? Харківщина.

Поліцейські мають дотримуватись принципу недискримінації

Активісти з районів Прикарпаття навчаються проєктному керуванню, аби покращувати життя у своїх громадах

Правозахисники презентували мапу розслідувань нападів на громадських активістів

Правова допомога для мешканців віддалених сіл – це реальність