Староста села: чим він відрізняється від сільського голови?

24 червня  в приміщенні Балтської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області відбувся семінар “Староста села: чим він відрізняється від сільського голови?” для старост, а також ...

Додано:
ird

IMG_0260_24_червня
Староста села: чим він відрізняється від сільського голови?

24 червня  в приміщенні Балтської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області відбувся семінар “Староста села: чим він відрізняється від сільського голови?” для старост, а також депутатів та посадових осіб Балтської міської об’єднаної територіальної громади.

Семінар відкрили Сергій Мазур – Балтський міський голова та Сергій Саханєнко – професор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління.

Цільова аудиторія – старости Балтської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області. У заході взяли участь 15 старост, заступники міського голови, секретар Балтської міської ради та керуюча справами виконавчого комітету ради, представники відділу розвитку громадянського суспільства міської ради та громадських організацій.

Програма семінару складалася з обговорення актуальних практичних питань щодо правового статусу старости у системі місцевого самоврядування; проблем взаємодії старост з органами самоорганізації населення; надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення на рівні сіл; порядку вчинення нотаріальних дій старостами; вдосконалення компетентностей старост.

Експертами семінару були: Сергій Саханєнко, доктор наук з державного управління, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України; Ганна Трепалюк, голова Всеукраїнської громадської організації “Асоціації сприяння самоорганізації населення”; Ірина Бондаренко, директор Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Світлана Липовська, начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

Під час семінару його учасники активно обговорювали питання функціонування інституту старост, методів та інструментів розвитку сіл, окреслили перспективи подальшої роботи. Старости жваво ділилися своїми враженнями від перших кроків на посадах, були вдячні організаторам заходу за цінні експертні поради.

Захід організований громадською організацією “Центр досліджень місцевого самоврядування та розвитку громад” в рамках проекту “Створення єдиного соціального, економічного та управлінського простору в модельних об’єднаних територіальних громадах Півдня України” за підтримки Програми “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

#EMPOWER: покращено ментальне здоров’я більш 700 жителів Березанщини

145 000 доларів грантових коштів для бізнесу: підсумки курсу із соціального підприємництва Impactpreneurship 4.0 у Павлограді

Онлайн-курс від Prometheus: "Навігація повернення ветеранів: покроковий гід для компаній"

Післясмак екопроєкту у Солоному: як молодь змінює світ довкола себе

Менторська програма як можливість покращення діяльності організації

Триває конкурс з відбору кандидатів на членство в Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції / CНІДу