СТАН запрошує взяти участь у дослідженні потреб молоді

Громадська організація СТАН запрошує молодих людей взяти участь в дослідженні у рамках проекту «Assessing the Needs of Youth in the EaP», метою якого є оцінка потреб молоді.Напрацьовані результати ...

Додано:
ГО СТАН

60617062_2211625738916641_545843253300166656_o
СТАН запрошує взяти участь у дослідженні потреб молоді

Громадська організація СТАН запрошує молодих людей взяти участь в дослідженні у рамках проекту «Assessing the Needs of Youth in the EaP», метою якого є оцінка потреб молоді.

Напрацьовані результати будуть використані під час Літньої школи впливу молодого покоління на прийняття рішень в країнах Східного Партнерства, яка відбудеться в Кутаісі (Грузія).

- взяти участь у пілотному досліджені потреб молоді в Україні

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZSX3DZKIR6HOREHO04TPgxwWscPaCWfFyHKKdGHENsUsvbg/viewform

Проект «Assessing the Needs of Youth in the EaP» ставить за мету зміцнити роль молоді в прийнятті рішень. Він спрямований на проведення аналізу потреб молоді, підсилення нового покоління щодо впливу на прийняття рішень та просування механізмів діалогу між громадянським суспільством країн Східного Партнерства.

Під час Літньої школи також відбудуться лекції від ключових експертів та запеклі дискусії, тематичні воркшопи та проведення польових досліджень, зміцнення міжкультурного діалогу та вивчення досвіду молодіжних ініціатив, а також розробка плану залучення молоді до роботи національних платформ Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (EaP CSF).

Організаторами Літньої школи впливу молодого покоління на прийняття рішень в країнах Східного Партнерства є: Local Democracy Agency Georgia (Georgia), Молодіжна організація «СТАН» (Ukraine), National Youth Council of Moldova (Moldova) та Regional Human Rights and Media Center (Azerbaijan).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Молоді черкащани розпочали навчання на програмі з успішного працевлаштування

Партисипації бути. У 3 пілотних областях запровадять Всеукраїнський громадський бюджет

Діти, народжені у наступні 5 років,  можуть стати першим вільним від куріння поколінням

100 років Українській Революції. Як відзначаємо? Вінничина.

Стартував проект щодо шкільного підприємництва у сільській місцевості та малих містах України

“Пам'ять про Майдан” - новий відеоролик Українського інституту національної пам’яті