Стань частиною інноваційного проекту у Кременчуці
В Кременчуці стартує проект «#AdapterLAB – відкрита лабораторія розвитку»! В рамках проекту на базі альтернативного культурного центру #Adapter буде облаштовано майстерню #AdapterLAB з сучасним ...
Додано:
Ірина Каць
В Кременчуці стартує проект «#AdapterLAB – відкрита лабораторія розвитку»!
В рамках проекту на базі альтернативного культурного центру #Adapter буде облаштовано майстерню #AdapterLAB з сучасним обладнанням (3d-принтер та лазерні станки). Лабораторія стане спільноствореним публічним простором, місцем народження цінних ідей та проектів для розвитку Кременчука.
Протягом травня-серпня 2017 року, працюючи у взаємодії зі спеціалістами з різних сфер, учасники проекту поглиблено вивчатимуть природу міста, його актуальні проблеми та приховані потенціали різних мікрорайонів під час «польових досліджень», аналізуватимуть локальний соціальний та культурний контекст, візьмуть участь у серії урбаністичних воркшопів, розроблять візуальний образ відкритого простору майстерні, спроектують та власноруч облаштують майстерню зсередини та зовні. Куратором даного процесу виступить архітекторка Дар’я Корба з команди Культурний Ді@лог.
Міждисциплінарна взаємодія в рамках проекту сприятиме народженню ідей та перспективних рішень, як для локальної майстерні #AdapterLAB так і для міста загалом, сприятиме розвитку креативного потенціалу у учасників проекту.
Прототипи (3d моделі) напрацьованих рішень для розвитку міста (результати польових досліджень, висновки та ідеї) будуть презентовані учасниками проекту у серпні 2017 року під час урбаністичного фестивалю «#AdapterLAB». На презентацію будуть запрошені представники міської влади та зовнішні експерти.
Отже, якщо ви мешкаєте в Кременчуці, готові вчитися/ділитися власним досвідом, генерувати ідеї для міста та брати участь у його розвитку – запрошуємо стати частиною проекту «#AdapterLAB – відкрита лабораторія розвитку»! Проект не має вікових обмежень для учасників! Заохочується участь родин! Запрошуємо долучатися учнів старших класів, учнів художньої школи, студентів з активною життєвою позицією, викладачів (технічних, творчих, соціологічних, історико-культурних спеціальностей), активних громадян, художників, культурних активістів та всіх зацікавлених у розвитку міста.
Реєстрація відкрита за посиланням до 10 травня 2017 року.
Контакти: Ірина Каць, +380681646362, [email protected].
Проект втілюється ГО “Культурний ді@лог” в рамках конкурсу грантів від Інституту лідерства та управління УКУ за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарда Мотта.