Спудеї «Острозької академії» вчилися «Впливати!»

19 грудня Інститут «Республіка» спільно з Факультетом політико-інформаційного менеджменту НаУОА провели інтелектуально-розважальний захід – представлення інструментарію для громадян в форматі ...

спудеї
Спудеї «Острозької академії» вчилися «Впливати!»

19 грудня Інститут «Республіка» спільно з Факультетом політико-інформаційного менеджменту НаУОА провели інтелектуально-розважальний захід – представлення інструментарію для громадян в форматі брейн-ринг “Впливай!” в Національному університеті «Острозька академія».

Під час презентації посібника «Інструментарій для громадян» координаторка ВІ «Активна Громада» Наталія Малиновська розповіла про досвід громадських кампаній різних організацій, зокрема Інституту «Республіка». Акцентували увагу на ключових етапах планування діяльності та розробки плану будь-якої громадської кампанії, про вдалі та ефективні приклади діяльності громадських активістів у різних куточках України, а також презентували діяльність «Активної Громади», безпосередньо, у м. Рівне.

Далі команди факультету зіграли в брейн-ринг, вгадували відповіді на тематичні блоки. Розпочали з розминки і перші питання стосувалися цікавих фактів про Святого Миколая. «Гаряче» стало на наступних питаннях про світові та українські новини. Окремі блоки стосувалися участі громадян, інструментів впливу та історії Інституту «Республіка». Суддями гри виступили декан політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк, декан гуманітарного факультету Дмитро Шевчук та сертифікована тренерка Наталія Головач.

Після того, як в основній грі, дві команди зрівнялися в балах, для них зачитувалися додаткові питання, до першого переможного балу. Відтак у брейн-рингу перемогли студенти команди «Психологія».

-Презентація мені сподобалася, хоча я вже брав участь у заходах, організованих Інститутом «Республіка» і дещо знав раніше, але як на мене ця презентація була більш інформативною. Щодо брейн-рингу, то питання були цікавими (я особисто не очікував питань про Св. Миколая). Шкода, що брейн-ринг тривав не так довго і було не так багато команд, а так загальне враження – сподобалося! Було б не погано, якби саме таких заходів в «Острозькій академії» проводили більше, – поділився враженнями студент-політолог Євген Синчук.

Переможці отримали заохочувані подарунки, актуальні книги, серед яких – Д. Аджемоглу «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності», Дж. Стадвелла «Чому Азії вдалося?», К. Андерсона «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих», К. Вебб «Живи на всі 100. Як зробити свій день продуктивним?». Також всі учасники отримали посібник «Інструментарій для громадян» та сертифікати про участь у заході.

Примітка. Захід відбувся за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади.

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути: оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи