Спільна заява української та європейської сторони Дорадчої групи на Форумі громадянського суспільства

Узгдожено остаточний варіант спільної заяви української та європейської сторони Дорадчої  групи на Форумі громадянського суспільств (листопад, 2018 – Київ).Спільна заява української та європейської ...

Додано:
Rostyslav Dzundza

59354417_2206147239470720_2114057115831107584_o
Спільна заява української та європейської сторони Дорадчої групи на Форумі громадянського суспільства

Узгдожено остаточний варіант спільної заяви української та європейської сторони Дорадчої  групи на Форумі громадянського суспільств (листопад, 2018 – Київ).

Спільна заява української та європейської дорадчих груп зі сталого розвитку на Форумі громадянського суспільства англ., версія мовою оригіналу  ПЕРЕГЛЯНУТИ.

Українська та європейська дорадчі групи (далі – ДГ), які створені згідно з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС (далі – Угода про асоціацію), зустрілися 14 листопада 2018 року в Києві, під час другого Форуму громадянського суспільства, присвяченого впровадженню положень Глави 13 «Торгівля та сталий розвиток» Угоди про асоціацію.

Учасники Форуму були поінформовані представниками державних органів України та Європейської Комісії про спільну заяву Підкомітету Україна – ЄС з торгівлі та сталого розвитку (далі – Підкомітет).

Під час Форуму відбулися дискусії з питань, пов’язаних з торгівлею та зайнятістю, довкілля, сталого управління лісами та іншими питаннями, пов’язаними з торгівлею та сталим розвитком.

Представники громадянського суспільства ЄС наголошували на ролі цінностей та принципів демократії, таких як свобода слова, запобігання та боротьба з корупцією, доступ до інформації та правосуддя, а також дотримання високих соціальних та екологічних стандартів у рамках торговельної та інвестиційної політики ЄС щодо України.

Глава 13 «Торгівля та сталий розвиток» Угоди про асоціацію передбачає можливість перегляду, моніторингу та оцінки впливу впровадження торговельних положень на сталий розвиток. ЄС має практику проведення таких оцінок на етапі реалізації торговельних угод. Україна ще не застосувала такий підхід, на чому акцентували увагу представники громадянського суспільства.


Тематика публікації:                                    

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році