Спільна справа — Пам’ятник бійцям Армії УНР на Хмельниччині

Минув місяць від початку будівництва меморіалу на братській могилі козаків та старшин 6-ї Запасової стрілецької бригади Армії Української народної республіки у селі Великі Зозулинці Красилівського ...

190883163_5953637387981467_6089306728775354668_n
Спільна справа — Пам’ятник бійцям Армії УНР на Хмельниччині

Минув місяць від початку будівництва меморіалу на братській могилі козаків та старшин 6-ї Запасової стрілецької бригади Армії Української народної республіки у селі Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької обл.

Це вже 32-ий подібний проєкт волонтерів Благодійного фонду “Героїка”. Фінансування від держави чи від бізнесу Фонд не має, тому кожен пам’ятник та меморіальна дошка воякам Армії УНР, Української повстанської армії, підпільникам ОУН були встановлені завдяки пожертвам небайдужих українців, кожного з вас.

Унікальність цього меморіалу у тому, що завдяки документам і свідченням очевидців вдалося точно встановити місце розстрілу наших вояків, ексгумувати і перепоховати останки 26 вояків у 2018р. за ініціативи Українського інституту національної пам’яти та за участи КП “Доля”.

Наразі зібрано 144 971 грн. з потрібних 260 180 грн. Активісти “Героїки” хочуть якнайскоріше завершити будівництво і запросити кожного на відкриття. Тож прохання до українців долучатися своїми внесками і поширювати цю інформацію, допомагаючи вже цього літа відкрити Меморіал на честь наших воїнів, які захищали Незалежність від більшовиків.

Дякуємо усім, хто вже підтримав нас інформаційно! Детальніше про проєкт та перебіг будівництва читайте тут:
▪️ Новинарня
▪️ Тексти
▪️ Історична Правда
▪️ День
▪️ MIL.IN.UA

 

ЯК ПІДТРИМАТИ (Реквізити)?


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

На екваторі нової влади: експертна оцінки

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»