Спецпроєкт із кібербезпеки від SET University

Війна триває не тільки на полі бою, але й в інтернеті. Доки наша ІТ-армія береться з ворогом в кіберпросторі, кожен із нас має пам‘ятати про свою кібербезпеку.SET University запустили проєкт про те, ...

Додано:
SET University

SET_cyber_fb_banner
Спецпроєкт із кібербезпеки від SET University

Війна триває не тільки на полі бою, але й в інтернеті. Доки наша ІТ-армія береться з ворогом в кіберпросторі, кожен із нас має пам‘ятати про свою кібербезпеку.

SET University запустили проєкт про те, як захистити себе та рідних в інтернеті. Вони зібрали на одній платформі актуальну інформацію про цифрову безпеку у воєнний час, захист гаджетів і соцмереж, кібербулінг, поради для батьків та корисні ресурси від партнерів. 

Команда SET University також розробляє безкоштовний онлайн курс із кібербезпеки, який буде запущено вже найближчим часом.

Дізнатися більше про проєкт та першими зареєструватися на курс можна за посиланням: https://www.cyberinfo.setuniversity.tech.

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE