Соціальних підприємців запрошують навчитися у проєкті “Від ідеї до соціального бізнесу за 90 днів”

Інститут лідерства та управління Українського католицького університету у співпраці з "Лабораторією сталого розвитку" берлінської громадської організації Dekabristen e.V.  пропонує нову ...

Постер
Соціальних підприємців запрошують навчитися у проєкті “Від ідеї до соціального бізнесу за 90 днів”

Інститут лідерства та управління Українського католицького університету у співпраці з “Лабораторією сталого розвитку” берлінської громадської організації Dekabristen e.V.  пропонує нову онлайн-програму навчання для соціальних підприємців. Навчальна програма має на меті підтримати соціальних інноваторів та змінотворців, які прагнуть розробити власні бізнес-моделі та вирішити соціальні, екологічні та громадянські проблеми в Україні. Програма розпочинається 14 липня.  Реєстрацію на конкурс продовжено до 6 липня.

“Соціальне підприємництво в Україні тільки починає активно розвиватися.  Такий тип бізнесу допомагає будувати громадянське суспільство, яке зміцнює країну. Саме тому цей міжнародний проєкт покликаний навчити 25 ідейників усім необхідним інструментам для вдалого почину”, зазначає керівниця проєкту та директорка Інституту лідерства та управління Українського католицького університету Ірина Бек.

Соціальні підприємці стають новими двигунами змін в Україні. Про це свідчить приклад Аліни Марненко, засновниці та генерального директора першого в Україні музею темряви «Третя опісля півночі» у Києві та випускниці «Лабораторії сталого розвитку». З моменту заснування, у 2017 році, музей пропонує екскурсії у темряві у супроводі людей з вадами зору. Таким чином долаються комунікаційні бар’єри між зрячими та незрячими людьми, створюються можливості для залучення людей з інвалідністю. Завдяки величезному успіху у столиці, музей незабаром з’явиться у Львові.

Ділячись своїм досвідом та надихаючи інших соціальних підприємців, Аліна Марненко братиме участь у навчальній програмі, яку проводить Інститут лідерства та управління УКУ разом з такими експертами високого рівня, як Наталія Бордун (Український католицький університет, Львів), Галина Янишівська (Український католицький університет, Львів) та Денис Бортніков (ГО School of ME). Під час вебінарів та онлайн-семінарів учасники розроблятимуть та тестуватимуть концепції соціального бізнесу та представлятимуть свої фінальні бізнес-моделі у Львові. Переможців запросять взяти участь у міжнародній програмі «SDG Accelarator» у Берліні. Участь в онлайн-програмі безкоштовна.   

Заявки можна подати тут до 12:00 6 липня 2020 року. Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт програми.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?