Соціально-культурний центр “Подвір’я” – місце, в якому надихаються і надихають

За пів року свого існування Соціально-культурний центр “Подвір’я” вже став тим місцем у Кам'янці-Подільському, де люди зустрічають нових знайомих зі спільними інтересами, знаходять нові хобі, ...

Додано:
SOSSHTAB

gjldshz
Соціально-культурний центр “Подвір’я” – місце, в якому надихаються і надихають

За пів року свого існування Соціально-культурний центр “Подвір’я” вже став тим місцем у Кам’янці-Подільському, де люди зустрічають нових знайомих зі спільними інтересами, знаходять нові хобі, покращують фізичний стан і настрій через спортивні активності. Закинутий багато років тому клуб ожив, у ньому знову звучать голоси і сміх людей. Головне завдання, яке поставили перед собою організатори, активісти благодійного фонду “СОС Штаб громадянської оборони”, – інтегрувати численних нових кам’янчан у громаду з допомогою спільних з корінними мешканцями заходів: тут немає поділу на ВПО і не-ВПО, умови участі для всіх однакові. 

У Соціально-культурному центрі “Подвір’я” відбуваються такі заходи: гурток з Петриківського розпису, арттерапевтичні заняття, творчі майстерки, скандинавська ходьба, тренування з денс-фітнесу, заняття з мобільної грамотності для категорії 60+, психологічні тренінги для людей старшого віку, зустрічі клубу “Молоді душею”, які включають в себе настільні ігри, танці, чаювання, спільний перегляд кінострічок, тематичні лекції.

Багато хто з людей, які були вимушені покинути домівки через війну і опинилися відірваними від звичного кола спілкування, знайшли нових друзів саме завдяки нашим заходам. 

Тетяна, ВПО з Запоріжжя: “Денс-фітнес у ”Подвір’ї” вже став частиною мого життя. Це гарне самопочуття і чудовий настрій. А який тут гурток Петриківського розпису! А які цікаві майстер-класи! І взагалі, ми вже наче родина: перезнайомилися, знайшли спільні хобі!”

Світлана, кам’янчанка: “Тут я познайомилася з дівчатами з різних куточків України. Разом ми танцюємо, малюємо, їздимо на екскурсії, просто спілкуємося. Дякую організаторам за таку чудову ініціативу!”

Для жінок-ВПО регулярно організовуються цікаві виїзні екскурсії за собівартістю, без націнки турагенції. Історичні й архітектурні пам’ятки Хмельниччини, Чернівеччини, Тернопільщини стали доступними сотням жінок.

Двері “Подвір’я” завжди відчинені для будь-яких ініціатив, спрямованих на навчання, покращення життя чи допомогу.  Навчальні семінари для жінок, благодійні акції, спрямовані на порятунок тварин, спортивні змагання – ми завжди раді підтримати і розвинути цікаву ідею.

Ми бачимо наш соціально-культурний центр як сучасний творчий хаб. Ми відкриті для нових ідей і пропозицій.

Соціально-культурний центр “Подвір’я” розташований за адресою вул. Лесі Українки, 99, м. Кам’янець-Подільський.

Заходи у Соціально-культурному центрі “Подвір’я” відбуваються у межах програми Єднання заради дії, що втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю БО “БФ “СОС ШТАБ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОБОРОНИ” та необов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

photo_6_2024-05-23_10-53-41 зображення_viber_2024-05-10_10-25-33-737 02.06_моб.гр_3 photo_2024-04-10_19-05-02 (2) photo_2024-05-27_10-57-10 (2) photo_2024-06-07_16-18-21 photo_2024-06-07_16-17-52 photo_2024-06-07_16-17-37 photo_2024-05-25_12-38-14 photo_2024-06-04_21-05-04 (2) gjldshz


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив