Соціальні працівники Запорізької області вчились роботі з вразливими групами населення в умовах війни

19 жовтня за ініціативи громадської організації  «Запорізький правозахисний центр» відбувся психологічний онлайн семінар за темою “Робота з вразливими групами в умовах війни: протидія стресу та ...

Додано:
Zaporizhzhia

тренінг онлайн вебінар
Соціальні працівники Запорізької області вчились роботі з вразливими групами населення в умовах війни

19 жовтня за ініціативи громадської організації  «Запорізький правозахисний центр» відбувся психологічний онлайн семінар за темою “Робота з вразливими групами в умовах війни: протидія стресу та вигоранню” для соціальних працівників з Запорізької області.

Безымянный7

Метою заходу було ознайомити учасників з поняттями стресу, дистресу та особливостями фізіологічних та психлогічних реакцій людини  відповідно до стану.

Учасниками семінару були соціальні працівники, які продовжують працювати та надавати послуги вразливим верствам населення, під час заходу вони познайомились з поняттям емоції, основними функціями емоцій та їх роллю у стресовій ситуації та можливості протистояти стресу. Учасникам продемонстрували системну взаємодію психологічних та фізичних складових, надали можливість на практиці відслідкувати власні реакції та знайти можливість індивідуальної корекції у разі необхідності. 

Також учасники семінару познайомилися з технікою вербалізації дій для підвищення спроможності свідомої діяльності під час стресової ситуації високого рівня й поділилися власними кейсами роботи з вразливими верствами населення.

Проєкт впроваджується  ГО «Запорізький правозахисний центр» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільских громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування

Вишнівецька громада на Тернопільщині відтепер має молодіжний простір

"Абетка саморегуляції 6.0" - подорож до себе, яка завершиться ретритом в Карпатах

Розпочалась програма "Соціальне репетиторство": безкоштовне навчання школярів 1-4 класів та підготовка до НМТ для 10 класів