Понад 100 представників/ць громадського сектору посилили знання з проєктного менеджменту

Протягом травня-червня у Рівному відбувається навчальний інтенсив «Розбудова та Спроможність» для представників громадського сектору, який організовує громадська організація «Агенція сталого розвитку ...

2
Понад 100 представників/ць громадського сектору посилили знання з проєктного менеджменту

Протягом травня-червня у Рівному відбувається навчальний інтенсив «Розбудова та Спроможність» для представників громадського сектору, який організовує громадська організація «Агенція сталого розвитку міста», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF). У програмі – навчання розробки стратегії проєкту та підготовки грантових заявок, інструменти залучення коштів та методи управління проєктами, пошук партнерів, інструменти розбудови спроможності організацій, комунікація з владою.

3

Повний цикл навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність» охоплює чотири тематичних блоки, тож попереду ще три блоки тренінгів: «Управління проєктами», «Партнерство в проєктах. Консорціум» та «Організаційний розвиток. Комунікації в проєктах». Навчання представників громадського сектору відбувається у межах реалізації проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами».

«Важливо вміти швидко реагувати на виклики, з якими зустрічається наша Країна. Вже сьогодні потрібно формувати спроможні команди проєктних менеджерів, які будуть готові до швидкого реагування, будуть вміти працювати з зовнішнім фінансуванням та готові до відбудови України в післявоєнний період. При відборі учасників  ми надаємо перевагу локальним організаціям, волонтерським спільнотам, ініціативним групам, які працюють у напрямку подолання гуманітарної кризи та допомагають постраждалим особам внаслідок воєнних дій. Ми ділимось своїм досвідом та знаннями, і переконані, що кожен крок нас наближає до перемоги. Разом ми можемо більше», - прокоментувала Олена Хмельник, голова правління ГО «Агенція сталого розвитку міста».

1

Нині екватор навчання. Команда ГО «Агенції сталого розвитку міста» спільно з тренерами провели чотири 3-денні тренінги «Написання грантових заявок» для 100 активних представників громадського сектору, неприбуткових організацій, волонтерських, благодійних, ініціативних груп, з досвідом та новостворених, релокованих організацій. Географія учасників не лише з міста Рівне та Рівненської області, а також із Київської, Волинської, Житомирської, Хмельницької областей, а також з міст Львів, Одеса, Маріуполь, Миколаїв та Запоріжжя.

«Сьогодні ми вітаємо четверту групу майбутніх проєктних менеджерів та менеджерок. Це вже сотня активних громадян нашої країни, які мають більше інструментів для того, аби втілювати свої ідеї в реальність, залучати додаткове фінансування на проєкти, тим самим змінювати свою громаду на краще, бути потужнішими та мати змогу допомагати іншим», - зазначила тренерка Олеся Гощук. 

 

Довідково:

Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя» та суб-партнер громадська організація  «Агенція сталого розвитку міста» у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією та Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер),  за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF. 

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», ГО «Агенції сталого розвитку міста», ГО «ЦЕНТРУ ІНТЕГРАЦІЇ», РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» та ГУ Національної соціальної сервісної служби в Рівненській області.

 

Для отримання детальної інформації щодо проєкту просимо звертатися до комунікаційниці проєкту – Власюк Вікторія, ГО «Агенція сталого розвитку міста», [email protected].


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»