Служба порятунку дітей нагадує порядок дій у разі підозри злочину сексуального насильства над дитиною

МБО “Служба порятунку дітей” – міжнародна благодійна організація, яка займається захистом дітей від сексуального насильства та допомогою постраждалим дітям.Організація може забезпечити місце ...

Додано:
SaveChild

e8ec3bb-dity690
Служба порятунку дітей нагадує порядок дій у разі підозри злочину сексуального насильства над дитиною

МБО “Служба порятунку дітей” – міжнародна благодійна організація, яка займається захистом дітей від сексуального насильства та допомогою постраждалим дітям.

Організація може забезпечити місце проживання для дитини, де вона буде в безпеці; надати психологічну допомогу та супровід; надати юридичну консультацію та адвоката.

Коли дитина страждає від насильства, поруч можуть бути люди, які можуть це підозрювати, але бояться допомогти через незнання. Зазвичай, це люди, які багато часу проводять з дитиною: це вчителі, вихователі тощо.

Нижче кілька пунктів, що потрібно робити, якщо підозрюєте злочин сексуального насильства над дитиною.

Тож, якщо Ви вихователь/вчитель/близька дитині особа, і Ви підозрюєте, що дитина потерпає від сексуального насильства, Ваша послідовність дій така:

  • Якщо у Вас не виникає підозри щодо здійснення насильства батьками (а насильство здійснює хтось з родичів чи близьких до дитини осіб), повідомте батьків і обов’язково проконтролюйте, що батьки вжили всіх необхідних заходів, щоб припинити насильство.
  • У разі, коли сексуальне насильство над дитиною, на вашу думку, здійснюється батьками, зверніться до поліції (Вашого територіального округу) з заявою про кримінальне правопорушення. Працівники поліції зобов’язані зареєструвати Ваше звернення та видати Вам спеціальний талон, що засвідчує одержання відповідної інформації від Вас.

Також зверніться до Служби у справах дітей вашого району та повідомте заявою про Ваші підозри. Відповідно до Вашого звернення уповноважений працівник разом з представниками поліції зобов’язані здійснити виїзд та провести бесіду з підозрюваною особою.

Якщо ви не знаєте, що робити, ви можете звернутися за консультацією на гарячу лінію МБО “Служба порятунку дітей”.

Номер телефону: +38 (073) 023 45 45 (Viber, Telegram).

Більше інформації про діяльність організації можна знайти на сайті https://www.savechild.com.ua/ та фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/stopchildrenviolence.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Майндфулнес кольору»: молодіжна ініціатива як точка опори для ментального здоров’я

Чому Мережі правового розвитку важливо посилити юридичні клініки

У Вінниці стартував навчально-інноваційний курс HR boost для покращення інклюзивного працевлаштування

“План Маршала для України (зсередини)” - що відомо?

Комунальне майно в умовах релокації: практичні рішення для громад Херсонщини

Відкрито, чесно, з повагою: як ініціатива “Talk. Trust. Protect” підтримує підліткову спільноту Кропивниччини