Реєстрація


Сільські жінки беруть ініціативу в свої руки

Протягом 19 – 20 квітня 2017 року в рамках проектної діяльності " Зміцнення ролі сільських жінок в розвитку територіальних громад Херсонської області " в Чулаківській та Чорноморських сільських ...

Автор:
iraidagera

лого двв
Сільські жінки беруть ініціативу в свої руки

Протягом 19 – 20 квітня 2017 року в рамках проектної діяльності ” Зміцнення ролі сільських жінок в розвитку територіальних громад Херсонської області ” в Чулаківській та Чорноморських сільських громадах відбулися тренінги для активних жінок на тему ”Стратегічний розвиток громади. Підготовка на написання проектних заявок ”.

Тренінгові навчання мали за мету – надати учасницям нові навички та нові знання з підготовки та написання проектних заявок з урахуванням стратегічного планування розвитку громади.

Олена Микитась, тренерка ГО ХОЦ ” Успішна жінка ” приділила увагу стратегічному баченню розвитку громади, та за допомогою практичних вправ учасниці уявлляли свою громаду через 5 років та визначали яким чином можна вирішити задуманих планів. Адже планування власного розвитку громади дозволяє краще усвідомити цілі власного розвитку, краще зрозуміти власні конкурентні переваги, а також небезпеки та загрози, які можуть на неї очікувати.

Не менш важливим етапом розвитку громади є стратегічне планування, про що більш детально озвучила тренерка БО Фонд Громади міста Гола Пристань” Свята Ольга ” Світлана Михолат . Власне, друга частина тренінгового навчання була більш практичною та стосувалася підготовки та написання проектних заявок. В кожній сільській громаді учасниці практикували написання заявок за різними проблемами. Так, Чулаківська ініціативна група жінок зосередила свою увагу на вирішенні питань організації змістовного дозвілля для людей похилого віку та благоустрою зони організованого змістовного відпочинку дітей на території парку.

Чорноморська ініціативна група жінок набували практичного досвіду з підготовки проектних заявок направлених на благоустрій паркової зони в центрі села, а також створення відповідних умов для фізичного розвитку дітей шкільного віку на території стадіону.

Тренінгові навчання пройшли з цікавим обговоренням, дискусіями,з використанням результатів проведеного опитувань, які жінки провели в своїх громадах. Можна стверджувати, що певні знання учасниці проекту отримали, але необхідні іще додаткові консультації, корегування, відповідна інформація та певний досвід для того, щоб ідеї втілити в життя. В процесі тренінгу в Чорноморській сільській громаді були відзняті відеосюжети. Працюємо далі.

Захід організований “Херсонським Обласним Центром « Успішна жінка »” в рамках проекту «Регіональні голоси за демократію – побудова мостів для демократії » DVV Ukraine, при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

До завершення кампанії збору коштів на наступні 5 відзнак героїв Небесної Сотні залишилося 20 днів

РПР закликає владу припинити політичне переслідування голови правління Центру протидії корупції

УКУ став національним організатором міжнародних судових змагань

Депутати та працівники Люблинецької ради вчилися здійснювати свою діяльність публічно та прозоро

Реформування законодавства щодо дискримінації осіб з інвалідністю в Україні

Як в Бельгії працевлаштовують людей з інвалідністю