Швидка підтримка жінок-ВПО через гарячу лінію “Завжди поруч”

Гаряча лінія для жінок-ВПО «Завжди поруч» створена з метою надання швидкої та ефективної підтримки жінкам, які постраждали внаслідок конфлікту. Гаряча лінія працює на базі Консультаційного офісу і ...

Додано:
Zaporizhzhia

2
Швидка підтримка жінок-ВПО через гарячу лінію “Завжди поруч”

Гаряча лінія для жінок-ВПО «Завжди поруч» створена з метою надання швидкої та ефективної підтримки жінкам, які постраждали внаслідок конфлікту.

Гаряча лінія працює на базі Консультаційного офісу і забезпечуватиме зручний доступ для звернення жінок з будь-якого регіону. Спеціалісти офісу, які мають великий досвід у роботі з Внутрішньо Переміщеними Особами (ВПО) та знання специфіки їх ситуацій, будуть надавати консультації та інформаційну підтримку через телефон.

Консультанти гарячої лінії будуть готові відповісти на питання щодо різних аспектів життя ВПО, таких як здоров’я, освіта, працевлаштування та соціальна підтримка. Вони надаватимуть зрозумілу та конкретну інформацію про доступні ресурси, програми та послуги, які можуть допомогти цим жінкам. Зокрема, вони будуть надавати поради щодо доступу до медичної допомоги, правової підтримки, житла та соціальних виплат.

Гаряча лінія «Завжди поруч» буде підтримувати жінок-ВПО у їхніх потребах, допомагати у вирішенні проблем та забезпечувати доступ до необхідних ресурсів та послуг. Основна мета базується  на забезпеченні безпеки, емоційної та практичної підтримки жінок, які зазнали насильства та дискримінації і потребують допомоги у відновленні свого життя.

 Номер гарячої лінії “Завжди поруч” – +380735117542 

 

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Запорізький правозахисний центр” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла
Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути: оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи