Швидка підтримка жінок-ВПО через гарячу лінію “Завжди поруч”

Гаряча лінія для жінок-ВПО «Завжди поруч» створена з метою надання швидкої та ефективної підтримки жінкам, які постраждали внаслідок конфлікту. Гаряча лінія працює на базі Консультаційного офісу і ...

Додано:
Zaporizhzhia

2
Швидка підтримка жінок-ВПО через гарячу лінію “Завжди поруч”

Гаряча лінія для жінок-ВПО «Завжди поруч» створена з метою надання швидкої та ефективної підтримки жінкам, які постраждали внаслідок конфлікту.

Гаряча лінія працює на базі Консультаційного офісу і забезпечуватиме зручний доступ для звернення жінок з будь-якого регіону. Спеціалісти офісу, які мають великий досвід у роботі з Внутрішньо Переміщеними Особами (ВПО) та знання специфіки їх ситуацій, будуть надавати консультації та інформаційну підтримку через телефон.

Консультанти гарячої лінії будуть готові відповісти на питання щодо різних аспектів життя ВПО, таких як здоров’я, освіта, працевлаштування та соціальна підтримка. Вони надаватимуть зрозумілу та конкретну інформацію про доступні ресурси, програми та послуги, які можуть допомогти цим жінкам. Зокрема, вони будуть надавати поради щодо доступу до медичної допомоги, правової підтримки, житла та соціальних виплат.

Гаряча лінія «Завжди поруч» буде підтримувати жінок-ВПО у їхніх потребах, допомагати у вирішенні проблем та забезпечувати доступ до необхідних ресурсів та послуг. Основна мета базується  на забезпеченні безпеки, емоційної та практичної підтримки жінок, які зазнали насильства та дискримінації і потребують допомоги у відновленні свого життя.

 Номер гарячої лінії “Завжди поруч” – +380735117542 

 

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Запорізький правозахисний центр” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла
Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області

В Україні анонсували проєкт зі сприяння рівності у професійній освіті