Шумська громада на Тернопільщині матиме творчий простір для народних майстрів

Шумська громада на Тернопільщині готується до відкриття творчого простору за підтримки Програми USAID DOBRE. Завдяки цьому унікальному проєкту місцеві майстри ручної роботи матимуть єдину локацію для ...

DSC_0119-111
Шумська громада на Тернопільщині матиме творчий простір для народних майстрів

Шумська громада на Тернопільщині готується до відкриття творчого простору за підтримки Програми USAID DOBRE. Завдяки цьому унікальному проєкту місцеві майстри ручної роботи матимуть єдину локацію для популяризації та продажу своїх виробів.

IMG_20240502_102218-111

Днями до Шумська прибули чотири павільйони, закуплені Програмою USAID DOBRE. Їх встановили на території, яку громада попередньо облаштувала своїм коштом. 

В одному з них місцеві умільці реалізовуватимуть свої вироби, а інші три зможуть орендувати шумські підприємці – це дасть додаткові надходження до бюджету та створить нові можливості для розвитку бізнесу в громаді.

DSC_0088-111

Перед Великоднем на території, де постане майбутній творчий простір, шумчани організували благодійний ярмарок. На ньому майстри народних промислів та ремесел, котрих в громаді налічується понад три десятки, мали змогу представити мешканцям та гостям Шумщини свої роботи, виконані в різних мистецьких стилях і напрямках. 

Картини, вишивка, миловаріння, м’які іграшки, меблі та багато іншого – Шумська громада дійсно має чим здивувати поціновувачів крафту. Власне, місцеві майстри й були ініціаторами проєкту творчого простору, який громаді допомогла реалізувати Програма USAID DOBRE. Окрім виставки-продажу своїх робіт, вони планують також організовувати тут майстер-класи і творчі зустрічі.

За словами міського голови Вадима Боярського, творчий простір стане одним із проєктів, який дозволить згодом здійснити благоустрій всього міського парку, територія якого починається в цьому місці. Цей проєкт також поданий на розгляд Програми USAID DOBRE.  

DSC_0122-111


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів