Шукаємо історії шахтарських родин на Донеччині та Львівщині

Якщо Ви або Ваші рідні маєте стосунок до шахтарської праці, запрошуємо поділитись ними в межах громадського проекту зі збору життєвих історій шахтарів "Шахтарські історії зі сходу та заходу ...

Додано:
Oleksa Stasevych

minersstories_cover
Шукаємо історії шахтарських родин на Донеччині та Львівщині

Якщо Ви або Ваші рідні маєте стосунок до шахтарської праці, запрошуємо поділитись ними в межах громадського проекту зі збору життєвих історій шахтарів “Шахтарські історії зі сходу та заходу України”.

Збір життєвих історій гірників дасть змогу заглибитись у їхнє середовище, зрозуміти культурні особливості шахтарських громад, познайомитися з історією шахтарської праці в Україні, з життям працівників однієї з найстаріших промислових галузей, дізнатись про солідарність шахтарського руху.

Протягом червня та липня цього року волонтери проекту відвідають шахтарські громади Донеччини та Львівщини для запису життєвих історій. Ми попередньо узгодимо зручний час та місце зустрічі.

Ми ставимо за мету дослідити ідентичність гірників та вплив середовища на життя у шахтарських містах, містечках та селищах; хочемо зафіксувати історію українських шахтарських родин, а також створити можливості для діалогу всередині промислових шахтарських громад України та між ними щодо майбутнього цих громад.

У підсумку реалізації проекту буде створено онлайнову галерею життєвих історій гірників, а також документальну стрічку на основі кількох історій.

Якщо Вас зацікавила участь у програмі і Вам є чим поділитись, просимо вас заповнитионлайнову заявку або сконтактувати з організаторами. Подалі ми зв’яжемось з Вами для уточнення місця та часу зустрічі.

Ми будемо вдячні за поширення інформації, а також якщо Ви порадите, до кого ще можна звернутись для запису шахтарських історій.

Контакти організаторів:
Олекса Стасевич, менеджер проекту
+380 67 622 7218, +380 50 309 7997
[email protected]

Марія Ворончук, інформаційний менеджер
+380 50 055 9750
www.ukrainian-action.org.ua

Більше про проект тут.

Проект упроваджується спільно МГО “Основи свободи” та ГО “Наше майбутнє” в межах програми “Україна активна: загоєння минулого” у партнерстві з Незалежною профспілкою гірників України за підтримкою Посольства Швейцарії в Україні та Фундації “Айрен Прествіч Траст” (Велика Британія).


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями