Школярі «зазирнули в минуле» в Національному науково-природничому музеї

13 березня 2016 року соціально незахищені діти Вишгородського району, Київської області (с. Нові Петрівці, с. Старі Петрівці, с. Лютіж та м. Вишгород) відвідали Національний науково-природничий музей ...

Додано:
ad_unity

MG7A1923а
Школярі «зазирнули в минуле» в Національному науково-природничому музеї

13 березня 2016 року соціально незахищені діти Вишгородського району, Київської області (с. Нові Петрівці, с. Старі Петрівці, с. Лютіж та м. Вишгород) відвідали Національний науково-природничий музей в рамках продовження соціальної акції «Зазирнути в минуле». 

MG7A1960а MG7A2040а
MG7A1998а MG7A1989а

Екскурсія розпочалася в Зоологічній частині музею, де експонується близько 5 тисяч екземплярів тварин. З самого початку діти проявили особливу зацікавленість, адже гіди музею розповідали багато цікавих фактів про здійснені експедиції Україною, а також у республіки Середньої Азії, Росії, Кавказу, Монголії, Далекого Сходу, морські експедиції, які дали можливість зібрати таку істотну зоологічну колекцію, в тому числі значну колекцію морських тварин. Діти жваво розпитували гідів щодо походження та історії окремих експонатів, фотографувалися та активно обговорювали найцікавіші з них.

Потім група юних дослідників на чолі з досвідченим гідом постійного партнера акції «Зазирнути в минуле» туристичної компанії «Країна UA» рушили досліджувати Палеонтологічну, Археологічну, Геологічну частини науково-природничого музею. Дуже цікава та пізнавальна для дітей була палеонтологічна колекція, яка дозволила здійснити невеличку мандрівку у минуле та ознайомити дітей із розвитком життя на Землі, побачити на власні очі кісткові рештки окремих видів вимерлих тварин, схожих на камінь рештки найдавніших організмів, відбитки листя прадавніх рослин та багато іншого. А серед 5 тисяч зразків геологічної колекції для дітей найцікавішою виявилася колекція метеоритів, в якій зібрано 29 зразків українських знахідок та близько 60 метеоритів з інших країн світу, а також зразки місячного ґрунту, що були здобуті станціями «Луна-12» та «Луна-16».

Директор Старопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів особисто подякувала організаторам акції – громадській організації «ЕД Юніті» та спонсорам за те, що вони вже не один місяць надають можливість учням із малозабезпечених родин відвідувати музеї Києва, таким чином урізноманітнювати їх дозвілля, наповнюючи його культурним, духовним та науковим змістом, тим самим роблячи велику справу у вихованні майбутнього громадянина та патріота України.

MG7A1923а MG7A2125а


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares