Школярі з с. Білокоровичі Житомирської області мріють про спільну Європу

Саме так називається проект євроклубу Eurodream, який вони реалізували у своєму рідному селі за підтримки Представництва ЄС в Україні. Проект направлений на підвищення рівня знань мешканців села про ...

Додано:
Ira Dyba

IMG_20190319_154717
Школярі з с. Білокоровичі Житомирської області мріють про спільну Європу

Саме так називається проект євроклубу Eurodream, який вони реалізували у своєму рідному селі за підтримки Представництва ЄС в Україні. Проект направлений на підвищення рівня знань мешканців села про культуру, традиції, історію народів країн ЄС, виховання толерантного ставлення до людей різних національностей, виховання загальнолюдських цінностей сучасної молоді.

Під час проекту було проведено показ презентації «Пам’ятники миру» на зустрічі учасники проекту обговорювали важливість кожної скульптури та сенс її створення; виступ на головній вулиці села на День Європи для мешканців містечка у форматі танцю.

Завдяки проекту лідери учнівського самоврядування містечка отримали додаткові знання про Європейський союз,та підвищили інформованість мешканців села.

В умовах сьогодення важливого значення набуває проблема формування толерантності в учнівської молоді як умови формування толерантних стосунків у соціумі. І починати формування толерантності в суспільстві потрібно саме з виховання підростаючого покоління, тому що саме воно є запорукою мирного існування нашого суспільства в найближчі десятиріччя. Толерантність – повага й визнання рівності, відмова від домінування і насильства, це засіб успішної європейської інтеграції.

На думку координаторки євроклубу Eurodream, суспільству потрібні нові прийоми комунікації, в основі яких лежить шанобливе ставлення до чужих традицій та інших поглядів.  Особливої актуальності тема толерантності здобуває в умовах створення єдиного європейського простору, це одна із європейських цінностей, яке повинно усвідомити сучасне молоде покоління.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

112 випадків порушень свободи слова зафіксовано в Україні за перше півріччя 2020 року – ІМІ

5 років судовим трансляціям технічними засобами судів

Початок реалізації Дорожніх карт реформ на Харківщині

Як вплинути на майбутнє дітей-сиріт України?

Стати «видимими» на темних дорогах

Музей Майдану запрошує до свого виставково-освітнього майданчика просто неба