«Школа проектного менеджменту» випустила перших слухачів

На минулому тижні чотириденним тренінгом завершився новий освітній проект Центра підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» «Школа проектного менеджменту». Заняття йшли по темі ...

Додано:
mikhail

IMG_0901
«Школа проектного менеджменту» випустила перших слухачів

На минулому тижні чотириденним тренінгом завершився новий освітній проект Центра підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» «Школа проектного менеджменту». Заняття йшли по темі «Менеджмент грантового проекту». Тренінг був другим і заключним в рамках «Школи …». Якщо на першому тренінгу «Логіко-структурний підхід до розробки проекту» його учасники (а це активісти з Дніпропетровської, Запорізької і Донецької областей, які мають багаторічний досвід громадської діяльності) вчилися будувати логічну матрицю проекту для отримання грантів від фінансових донорів, то другий був присвячений конкретній реалізації проекту, на який вже виділені кошти.

Заняття провела провідний тренер «Тамариску» Наталія Стаднічук.

«Якщо в тренінгах «Школи позитивних змін», які наша організація проводить щороку з 2010, беруть участь громадські активісти з різним рівнем підготовки, то в «Школу проектного менеджменту» прийшли люди з досвідом. Тут ми можемо заглибитися в певні теми, знаючи, що аудиторія підготовлена і вже володіє навичками організаційної роботи, має досвід спілкування з фінансовими донорами», – підкреслює Наталія Стаднічук.

IMG_0928

В ході тренінгу «Менеджмент грантового проекту» слухачі вивчили такі теми, як оцінка ризиків, фази розвитку команди і організація її роботи, управління зі змінами та опір змінам, навчилися правильно складати робочий план, моніторити й оцінювати свій проект. Багато часу було приділено вірному складанню звітності по реалізованому проекту, зворотному зв’язку і взагалі комунікаціям.

У тренінгу «Менеджмент грантового проекту» взяли участь представники громадських організацій абсолютно різної спрямованості: як тих, що допомагають переселенцям, так і чия діяльність спрямована на розвиток конкретних громад, а також молодіжних, екологічних, благодійних тощо.

Неабиякий інтерес, викликаний «Школою проектного менеджменту» серед громадських активістів, дає підстави сподіватися, що в наступному році проект буде продовжений і оголосять новий набір слухачів.

Захід проводився за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С.Мотта.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares