Семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вікно можливостей для жінок-підприємиць в умовах війни

Громадська організація «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запускає серію семінарів «Платформа життєстійкості ...

Two women entrepreneurs working together in office
Семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вікно можливостей для жінок-підприємиць в умовах війни

Громадська організація «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запускає серію семінарів «Платформа життєстійкості бізнесу», включно з груповим менторством з питань правового ведення бізнесу, з метою підтримки та відновлення підприємницької діяльності жінок, що постраждали під час війни. 

Навчання та розвиток підприємців України був пріоритетним у мирний час. За даними опитування, більшість підприємців цікавились участю у заходах різного формату: у ділових зустрічах (88%), в освітніх заходах (79,6%), і лише невелика частка представників бізнесу (7% опитуваних) взагалі не брала участі й не відвідувала жодних заходів, проте мали бажання і виявляли інтерес.  

В умовах війни чимало вітчизняних компаній зіштовхнулись з необхідністю вжити додаткових заходів для розвитку і, відповідно, з потребами в розвитку самих підприємців. Тому сьогодні власникам бізнесу важливо намагатися понад усе зберегти власну справу задля підтримки країни, поглиблюючи знання та використовуючи можливості, такі як семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» 

«Від початку війни українські жінки продовжили виконувати свої звичні обов’язки у веденні домогосподарства, але в новому контексті: піклуватися про безпеку своєї родини, рятувати дітей, літніх батьків і всіх, хто потребує допомоги, вони підтримують військових на фронті і займаються волонтерством у тилу, або ж самі зі зброєю в руках боронять рідну землю, жінки працюють, формуючи міцний тил, без якого перемога у війні неможлива. Тому ми продовжуємо посилено працювати: розширювати можливості жінок і підвищувати рівень їх зайнятості, як у воєнний, так і поствоєнний період. Підтримка і розвиток жіночого підприємництва для USAID є одним з пріоритетних напрямів, який набуває нового звучання у воєнний період.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримала 816 бізнесів, власниками яких є жінки, що забезпечило 12 мільйонів доларів продажів та 2,2 мільйонів доларів інвестицій. У цей складний час ці показники мають бути значно більшими, щоб допомогти українській економіці відновитись і вийти на новий рівень», – каже Наталія Петрова, Менеджерка програм офісу економічного зростання USAID.  

У межах семінарів розглядатимуться наступні тематики:

–  життєстійкість бізнесу як філософія на щодень

– нейроменеджмент для лідерів
– самопрезентація, встановлення нових контактів та психологія комунікації
– діджитал-маркетинг та соціальні мережі для бізнесу

– робота в умовах щоденного стресу

– як підтримувати та організувати продуктивну роботу команди

– як ефективна комунікація під час кризи може допомогти бізнесу працювати й розвиватися
– психологічна стійкість та підтримка в період військових дій

– конфлікт наративів та дискусійні війни: як бізнесу комунікувати під час кризи та подолати інформаційний хаос
– надання першої допомоги.

До участі запрошуються жінки-підприємиці, власниці сімейного бізнесу та жінки, що потребують розвитку своїх навичок. Проведення семінарів заплановане у період 26 травня – 25 червня 2022 року офлайн у Львові та Тернополі, а також онлайн (Zoom). 

Для участі в проєкті потрібно заповнити анкету

«Жінки-підприємиці завжди відзначалися гнучкістю та легшим сприйняттям змін. Наша мета сьогодні – дати знання, допомогти адаптуватися до нових реалій і використати це вікно можливостей для розвитку та масштабування своєї справи – коментує Ірина Титарчук, виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі. – Завдяки проєкту жінки-підприємиці, які прагнуть розвитку, можуть безкоштовно отримати нові досвід та вміння для успішного розвитку власної справи та економіки України в цілому». 

Про Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі:

Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі є незалежною некомерційною організацією, що спеціалізується на питаннях розвитку малого та середнього бізнесу, жіночого підприємництва, підтримки екпорту та торгівлі в різних галузях економіки.


Про програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) задля підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного й прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатися перевагами міжнародної торгівлі. 

 


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

«Стандарти журналістики в умовах війни»: у Медіацентрі Україна відбулась дискусія за участю відомих медійників

Війна, довкілля та суспільство: в Медіацентрі Україна обговорили актуальність проблем екології під час війни

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

"Близькі": проєкт підтримки окупованих територій триває

У Полтаві відбувся круглий стіл з теми облаштування місць проживання для вимушених переселенців

Обстріли цивільних об'єктів росіянами лишаються стабільно високими, жителів окупованих територій змушують приймати громадянство РФ — СЦГІ