Секретар міської ради проігнорувала звернення щодо запобігання травматизму

Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» запропонувала винести питання оголошення доган керівному складу Управління житлово-комунального господарства ...

Додано:
socium.pl

після-ремонту1
Секретар міської ради проігнорувала звернення щодо запобігання травматизму

Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» запропонувала винести питання оголошення доган керівному складу Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому (начальнику, першому заступнику, профільному заступнику начальника управління, начальнику профільного відділу) на черговому засіданні виконавчого комітету, або на сесії міської ради, за багаторічну бездіяльність та доведення до жахливого стану об’єктів, зокрема:

  • центральний підземний пішохідний перехід (петиція, що набрала голоси в 2016 році);
  • дорога (спуск) із Білої альтанки (петиція, що набрала голоси в 2016 році);
  • тротуар по бульв. Б.Хмельницького, 5 навпроти входу «ЕКО-маркету»;
  • пішохідний перехід на кінцевій зупинці «Левада»;
  • плитковий тротуар між школами 17 та 37.

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», ми звернули увагу на ці об’єкти, були зроблені сюжети, відповідні запити до міської ради, скарги, поширення цього у соціальних мережах тощо, повідомив перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник проекту Андрій Олєйніков. На цих дільницях частково відбуваються ремонтні роботи, чому частково, тому що так працює міське управління ЖКГ, роботу якого не можуть організувати його керівництво, тому ці дільниці знаходяться в такому стані, в якому вони є зараз, на деяких щоправда відбуваються ремонтні роботи, чи будуть вони якісно та своєчасно зроблені? І чому по ремонту інших дільниць питання знову переноситься на наступний рік? Я вже не кажу про інші об’єкти та напрямки роботи ЖКГ, куди не подивись, знову «накерували»…

Саме тому, було прийнято рішення звернутися до Секретаря Полтавської міської ради щодо розгляду питання оголошення доган керівному складу Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому (начальнику, першому заступнику, профільному заступнику начальника управління, начальнику профільного відділу) на черговому засіданні виконкому, або розглянути на сесії за багаторічну бездіяльність та доведення до жахливого стану об’єктів, подібних дільниць у місті ще багато. Якщо чоловіки – «керівники» такі безвідповідальні, то жінка-керівник покаже їм, як треба працювати!

В своєму зверненні, ми також прохали секретаря взяти організацію ремонту вищеперелічених дільниць на свій контроль, як не тільки депутата, а і посадову особу. Сподіваємось, що дії та відповідь посадової особи допоможуть знизити рівень травматизму на цих дільницях, пересуваючись якими мешканці міста мають змогу травмуватись завдяки незадовільній роботі місцевих комунальників.

Відписка, яку нам надали після нашого звернення до секретаря не містить відповіді на головні питання, а саме: секретар не повідомила, чи буде вона піклуватися про дільниці, які зазначені у листі (прохали ремонт цих дільниць взяти на особистий контроль) та відсутня інформація щодо винесення питання оголошення доган керівному складу Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому (начальнику, першому заступнику, профільному заступнику начальника управління, начальнику профільного відділу) на черговому засіданні виконкому, або розглянути на сесії за багаторічну бездіяльність та доведення до жахливого стану об’єктів, які є джерелом травматизму, що може зробити кожен депутат, і не тільки секретар.

Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому надало чергову відписку та продемонструвало свою «високопрофесійну роботу», повідомивши, що в наступному році будуть зроблені ремонти на вищеперелічених дільницях, та похвалилися зробленим ремонтом (дорога-спуск з Білої альтанки, де ремонт не витримав і року), зображений на фото.

Враховуючи викладене, ми ініціювали повторне звернення до секретаря міської ради, в якому зазначили: «««З невідомих причин, нам не зазначили відповіді за наступними питаннями:

  • винесення питання оголошення доган керівному складу Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому (начальнику, першому заступнику, профільному заступнику начальника управління, начальнику профільного відділу) на черговому засіданні виконкому, або розглянути на сесії за багаторічну бездіяльність та доведення до жахливого стану об’єктів, які є джерелом травматизму, що були зазначені в листі № 01/115 від 20.10.2017;
  • взяття ремонту вищеперелічених дільниць на особистий контроль, як посадову особу (секретаря міської ради) та відповідального депутата.

Враховуючи якість «ремонту», дороги-спуску з Білої альтанки (не витримав одного року), яким вихваляються у своїй відповіді «відписки» УЖКГ міськвиконкому, є вірогідність, що по іншим дільницям, зазначених у листі будуть проведені ремонтні роботи подібної якості. І це все завдяки організаційній роботі УЖКГ міськвиконкому. Інші дільниці знову перейшли в черговий раз на наступний рік.

Прошу надати відповідь на зазначені вище питання та повідомити з яких причин була надана неповна відповідь, яку розглядають та підписують ті, на кого ми пишемо скарги»»».

Завдяки такій «високопрофесійній» роботі керівництва управління ЖКГ, полтавці мають терпіти далі незручності, пересуваючись тими дільницями, де ніяк не зроблять ремонт, або «вже зробили» та мають змогу травмуватися на тих дільницях, де ремонт знову перенесено на наступний рік. Якщо це «відмінна» робота «чиновників», то чого їх досі не висунули на державні нагороди та не присвоїли почесних звань? Сподіваємось на змістовну відповідь від посадової особи та вирішення порушених в листі питань зазначив Андрій Володимирович.

 після ремонту відповідь звернення звернення 1


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Кобеляках навчалися за програмою «Активні громадяни»

В Запоріжжі розробляли карту безпеки та протидіяли торгівлі людьми

Сімейні лікарі Херсонщини вдосконалюють знання щодо супроводу хворих на туберкульоз

У Миколаєві готують громадські слухання з питань ефективності і прозорості бюджетного процесу 2017-18 р

Кінець - це тільки початок. Локальна Школа Успіху від Фонду Кличка

Громадських активістів Рівненщини навчали адвокації