Щорічний благодійний проект «Чарівна скринька Святого Миколая» 2017

Для більшості  людей є проблемою дати відповідь на нескладне, але надзвичайно важливе  запитання:  в  чому полягає сенс життя людини?Багато речей в наш час перевернулись «з ніг на голову», багато ...

Додано:
mbfvitrila

«Чарівна скринька Святого Миколая» 2017
Щорічний благодійний проект «Чарівна скринька Святого Миколая» 2017

Для більшості  людей є проблемою дати відповідь на нескладне, але надзвичайно важливе  запитання:  в  чому полягає сенс життя людини?

Багато речей в наш час перевернулись «з ніг на голову», багато людей втратили правильні орієнтири в житті. Забули, що істинною вічною цінністю цього світу є людська душа.

В Ірпені відбувся благодійний захід «Чарівна скринька Святого Миколая»

В Ірпені відбувся благодійний захід «Чарівна скринька Святого Миколая»

В дитинстві люди є більш чутливими до горя інших, підбирають на вулиці хворих кошенят, птахів, щиро співчувають тим, кому боляче.  З віком деякі маленькі мрійники перетворюються в  заклопотаних справами дорослих – працівників, підприємців, фінансистів, юристів, бізнесменів –  і метушні  ділових буднів забувають про свої дитячі добрі наміри.

Тому популяризація благодійності нагадує про те, що є люди, котрі потребують допомоги тих, хто міцніше стоїть на ногах. Особливо це стосується  дітей, які потрапили у  складні життєві обставини: діти-інваліди,  сироти, діти з багатодітних малозабезпечених родин.  Дарувати їм  казкове свято і подарунки, спостерігаючи за їхніми радісними щасливими обличчями – це справжня радість і  велике задоволення!

Що таке благодійність? Це внутрішня душевна  потреба і можливість допомогти комусь, хто цього потребує.  І саме реалізація цієї потреби може принести велике задоволення, можливо навіть більше, тому хто дає. Для одних –  це  можливість реалізувати щось добре, красиве, романтичне, родом із дитинства чи юності. Для декого – своєрідна компенсація суспільству, рятівне коло для власної душі. Всім відомо, що гонитва за статками часто пов’язана із душевними компромісами. З часом приходить усвідомлення своїх вчинків,  роздумів про сенс життя. Душевний дискомфорт змушує працювати над собою, шукати шляхи для досягнення внутрішньої гармонії, відчуття щирого задоволення від свого життя, своїх вчинків. Меценатство, благодійність і є одним із цих шляхів.      

Одним із головних завдань  нашого проекту «Чарівна скринька Святого Миколая» була популяризація давньої традиції благодійництва у ці чудові передсвяткові дня  у нашому місті та  країні в цілому.

Тож кожен з нас – організатори заходи, волонтери, спонсори –  отримав можливість  відчути себе чарівником в образі Святого Миколая. Нам  вже є чим пишатися – в минулому році ми з вами охопили 250 діток, подарувавши їм подарунки до свята.

 «Чарівна скринька Святого Миколая» 2017 «Чарівна скринька Святого Миколая» 2017 25442971_1392378817555509_6713437939522453362_n

Цього ж року  свято Милосердя, Доброти, Любові для діток, які цього потребують, ми провели в Ірпінському центральному будинку культури.

На маленьких гостей свята та їх батьків чекали  приємні сюрпризи: музичний оркестр та гостинні ляльки Олаф і Пінгвін радо зустрічали їх у фойє, де вони мали чудову нагоду сфотографуватися з ними у святково оформленій фото зоні. Театральна вистава, яка повеселила юних глядачів, була підготовлена студентами  університету державної фіскальної служби України, які, почувши про проект, радо долучилися як волонтери, влаштувавши подорож у казкову країну. В цій чудовій країні обов’язково трапляються дива і  літають дивовижні великі сніжки, якими весело грати навіть у глядацькому залі. Яскраво виступили дівчатка хореографічної студії “Ритм-Балет» Київської вірменської громади під керівництвом Лаури Григорян із запальними танцями «Кокетка» та «Ярхушта», вразивши гостей своєю грацією та майстерністю.

Затамувавши подих, діти спостерігали за цікавими і дивовижними експериментами  Професора хімічних наук, який влаштував на сцені справжнє  наукове хімічне шоу, а  видовищні і захоплюючі експерименти з сухим льодом та звичайною водою вразили глядачів і довели, що пізнавання науки хімії  – це цікаво і весело!

Райдужна мильна феєрія, яку неповторна акторка оригінального жанру влаштувала для юних глядачів, захопила навіть дорослих! На сцені дивовижно з’являлися ручні  та танцюючі бульбашки, які перетворювалися  в хмарки на долонях,  занурювалися  одне в одного,  ставали вогняними кульками,  виростали у мильні гігантські шлейфи,  викликаючи бурхливі оплески глядачів.

Надзвичайно потішив дітлахів і  Святий Миколай, який уважно вислухав кожного і  надав мудрих порад на прийдешній рік. Діти залишилися задоволеними та щасливими, а додому поверталися зі щедрим пакетом подарунків і широкою посмішкою.

«Чарівна скринька Святого Миколая» 2017 «Чарівна скринька Святого Миколая» 2017

Від імені гостей та організаторів свята висловлюємо щиру подяку Ірпінському міському голові Карплюку Володимиру Андрійовичу за підтримку в організації свята, генеральному спонсору «Будівельній компанії МВ» та її директору Малхасяну Мєліку Вардановичу, а також спонсору заходу компанії «НВО «Екософт», які регулярно підтримують традиції благодійництва в Ірпені, подаючи добрий приклад іншим представникам бізнесу та місцевого управління.

Організатори свята: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Надійні вітрила» та івент-агенство «All For You» при сприянні Відділу культури, національностей та релігій Ірпінскої міської ради.

Добро завжди повертається сторицею! Тому бажаємо всім, хто долучився до цьогорічної акції “Чарівна скринька Святого Миколая” – нехай Ваше  прагнення творити добро  приносить вам радість і задоволення!

В Ірпені відбувся благодійне свято «Чарівна скринька Святого Миколая»


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Комунальне підприємство ухиляється від обліку дерев: громадська організація подала до суду

Молодь Світловодська готує масштабний фест у місті

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE