“Що відбувається”: Медіабаза ІМІ та Суспільне.Чернігів запускають нове токшоу

Незабаром на Чернігівщині стартує нове суспільно-політичне токшоу “Що відбувається”. Проєкт реалізує Суспільне.Чернігів у партнерстві регіональним хабом Інституту масової інформації ...

600-400-Що-відбувається
“Що відбувається”: Медіабаза ІМІ та Суспільне.Чернігів запускають нове токшоу

Незабаром на Чернігівщині стартує нове суспільно-політичне токшоу “Що відбувається”. Проєкт реалізує Суспільне.Чернігів у партнерстві регіональним хабом Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Двічі на місяць впродовж 30-40 хвилин журналісти Суспільне.Чернігів разом із незалежними експертами будуть обговорювати гострі соціальні проблеми, що впливають на якість життя в регіоні, зокрема й ті, що постали перед Чернігівщиною внаслідок російської агресії проти України. Токшоу буде транслюватися онлайн на офіційному каналі Суспільне.Чернігів у YouTube.

За словами регіонального представника ІМІ в Чернігівській області та координатора “Медіабази.Чернігів” Павла Пущенка, цей проєкт серед іншого спрямований на розвиток незалежної журналістики та формування в регіоні експертного середовища:

“Сьогодні як ніколи важлива сильна позиція незалежних медіа, адже в інформаційному просторі дуже багато фейків та маніпуляцій. Наша організація “Інститут масової інформації” підтримує якісні інформаційні проєкти, сподіваююсь, і цей допоможе чернігівцям розібратися, що відбувається в регіоні.”

На думку шеф-редакторки північно-східного хабу та Суспільне.Чернігів Алли Скорик, проєкт допоможе заповнити порожню нішу в чернігівському медіапросторі. Адже наразі в регіоні бракує прямоефірних дискусій на соціально-важливі теми, які потребують детального та оперативного аналізу.

“Будемо говорити про гроші, політику, соціальну сферу, мобілізацію, корупцію. Наша аудиторія – частина дискусії, активна її частина. Адже своїми коментарями  та запитаннями до стріму в YouTube вона доповнюватиме її. Наша мета – вчасно і повно надавати людям інформацію і пояснення подій, які потребують тлумачення”, – говорить Алла Скорик.

Перший випуск токшоу “Що відбувається” запланований на другу половину травня. Проєкт триватиме до кінця 2024 року. Заплановано 14 випусків шоу.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE