Що варто змінити у громадському бюджеті?

Але якщо школярі отримають фінансування пропорційно, то за Громадський проєкт 2021 потрібно буде змагатися.Минулого  року участь у голосуванні брали 100 проєктів, понад 40 із них відхилено.  І хоча ...

Додано:
Marichka

2ГБ Тернопіль
Що варто змінити у громадському бюджеті?

Але якщо школярі отримають фінансування пропорційно, то за Громадський проєкт 2021 потрібно буде змагатися.

Минулого  року участь у голосуванні брали 100 проєктів, понад 40 із них відхилено.  І хоча кількість поданих заявок зростає, очевидно, що механізм Громадського бюджету потребує удосконалення.

При голосуванні траплялися неприємні речі: технічні проблеми на сайті, недобросовісна конкуренція і навіть тиск з вимогою підтримати певний проєкт.

Якщо ви подавали проєкти у попередні роки або голосували за проєкти інших, то, будь ласка,  розкажіть про це. У короткому анонімному опитуванні, яке підготувала команда Центру громадського контролю “ДІЙ!” в Тернополі ви можете оцінити, наскільки якісно проводився конкурс, зазначити недоліки та труднощі, розповісти, що слід покращити. Заходьте за посиланням.

Ми хочемо зрозуміти, наскільки процедура Громадського бюджету відповідає потребам Тернопільської громади.

Довідка: Центр громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті не обов’язково збігається з їхньою позицією.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами об'єднує наймолодших

Виборчий кодекс у смартфоні. ОПОРА розробила мобільний додаток «Вибори 2020»

ENGin допомагає молоді покращувати розмовну англійську

Стартував курс "Грантовий менеджмент від УКФ"

Презентували мобільний додаток #PrisonersVoice

На Контрактовій площі в Києві відкрилася виставка про репресованих археологів