Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

Фонд громади Херсона «Захист»  двічі на місяць проводить опитування думок мешканців Херсона з метою збору важливої інформації щодо поглядів та потреб. У 2023 році   Фонд громади Херсона «Захист» ...

Додано:
Tetiana Shkodivska

photo_5231190181808297431_y
Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

Фонд громади Херсона «Захист»  двічі на місяць проводить опитування думок мешканців Херсона з метою збору важливої інформації щодо поглядів та потреб. 

У 2023 році   Фонд громади Херсона «Захист» запустив унікальний для громадського сектору України інструмент – дослідницьку онлайн-панель Херсонської громади. Вона створена на популярному всеукраїнському ресурсі онлайн-опитувань «Лемур» для організації системного вивчення думок і настроїв херсонців та залучення їх до життя громади.

Цей інструмент дозволяє проводити оперативні опитування, автоматично виокремлюючи необхідний спектр херсонських респондентів (за статтю, віком, сферою професійної діяльності, місцем теперішнього проживання (Херсон, інші регіони України або інші країни).

На даний час дослідницька онлайн-панель Херсонської громади охоплює понад 1200 респондентів.

Із її використанням Фонд провів 12 опитувань стосовно актуальних питань життєдіяльності міста, серед яких пріоритети відновлення громади, наслідки теракту на Каховській ГЕС, перейменування вулиць, безпека, фізичний та емоційно-психологічний стан містян. Загалом участь в опитуваннях взяли більше 7-ми тисяч респондентів.

Результати досліджень зібрані на сайті Фонду та платформі “Почути громаду Херсона”

Результати опитування можуть використовуватися для прийняття рішень на різних рівнях влади та для створення програм та проектів з метою покращення життя місцевого населення.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти