Ще один прикарпатський міський голова погодився звітувати за стандартами Руху ЧЕСНО

15 грудня, о 19:40, в прямому ефірі ТРК "РАІ" звітуватиме про перший рік діяльності міський голова Бурштина Роксолана Джура. Звіт міського голови відбудеться за ініціативи Громадського Руху ЧЕСНО та ...

звіт
Ще один прикарпатський міський голова погодився звітувати за стандартами Руху ЧЕСНО

15 грудня, о 19:40, в прямому ефірі ТРК “РАІ” звітуватиме про перший рік діяльності міський голова Бурштина Роксолана Джура. Звіт міського голови відбудеться за ініціативи Громадського Руху ЧЕСНО та ТРК “РАІ”.

Міський голова Бурштина Роксолана Джура звітуватиме про рід своєї діяльності на посаді у прямому ефірі ТРК “РАІ” за стандартами Громадсього Руху ЧЕСНО. Під час звіту міского голови у студії будуть присутні депутати Бурштинської міської ради, громадські активісти та експерти. Також очільниці Бурштина матимуть можливість задати питання усі бажаючі просто зателефонувавши на лінію прямого ефіру.

Роксолана Джура вже не вперше звітує у прямому ефірі – в березні цього року міський голова уже звітувала про перші 100 днів своєї роботи.

Нагадаємо, що 1 грудня в прямому ефірі прозвітував за перший рік роботи міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

На сайті Міністерства юстиції можна скористатися онлайн-калькулятором розрахунку чесної платіжки

Координаційний офіс безпеки в Татарбунарах розповів про свою діяльність у відеоролику

УГСПЛ продовжує перевірку колоній. Які результати на липень 2019?

Координаційний офіс безпеки продовжує інформаційну безпекову кампанію для дітей

Южненці вчилися аналізувати програми політичних партій

Ефективна громадська кампанія - запорука успіху об'єднання громадян