Самбір голосує за петицію. Голосують онлайн і в паперовій формі

2 червня, за ініціативою представників громади міста Самбора, а саме ініціативної Групи "Громадське слухання щодо відновлення Герба міста Самбора до історичного вигляду" пройшла офіційна зустріч з ...

Додано:
IGOR MELEKH

101933670_10223451283615433_2805350012135931904_n
Самбір голосує за петицію. Голосують онлайн і в паперовій формі

2 червня, за ініціативою представників громади міста Самбора, а саме ініціативної Групи “Громадське слухання щодо відновлення Герба міста Самбора до історичного вигляду” пройшла офіційна зустріч з керівництвом міста Самбора, а саме Гамаром Юрієм Петровичем, Ухачем Святославом Анатолієвичем та секретарем Ради Дмитришином Юрієм. В делегацію ініціативної групи ввійшли Мелех Ігор Богданович (голова Правління ГО “Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області), співзасновники Групи Лемякін Сергій Геннадійович (представник громади культурно-мистецьких діячів міста) Припін Ярослав Михайлович(громадський діяч,науковиць), Каднічанський Анатолій Григорович( науково-культурний діяч, дослідник ), Кульчицький Володимир Богданович (діючий депутат Самбірської міської ради).

Голова міста, привітав делегацію з такою історичною ініціативою і запросив всіх делегатів до слова щоб виразити свою позицію,щодо даного питання. Члени інціативної групи зрозуміло розповіли своє бачення і важливість повернення герба міста Самбора до історичного вигляду. Керівництво міста,щиро подякували за виступи і думки громадян міста, представили своє бачення і думки, які фактично збіглися з фактами і думками ініціативної групи. В обговоренні подальших спільних дій ініціативної групи і міською радою була вироблена співпраця щодо правильних юридичних дій і приготування проекту рішення сесії міської ради на повернення місту Самбору його історичного герба.

Першим кроком для забезпечення демократичності, обговорення і рішення громадою міста Самбора щодо повернення до історичного герба, членами ініціативної групи була створена петиція-онлайн для підтвердження вибору громадян і розміщена на сайті Самбірської міської ради для набрання чинності за допомогою 500 голосів-підписів громадян міста Самбора.

Паралельно буде готуватися проект рішення щодо повернення місту історичного герба і винесення його на розгляд депутатської комісії з освіти та культури і включення його в порядок денний на сесію депутатів міської ради. Всю цю співпрацю зі сторони міської ради буде представляти пан Ухач Святослав Анатолієвич, зі сторони активістів – члени групи, які були на першому робому засідані.Шановне панство, самбірська громадо, шанувальники історії міста Самбора.

5 червня 2020 року, ініціативна група відкрила збір підписів під петицію в паперовому форматі. Паралельно працює онлайн петиція і Київ гарантує, що збоїв не має, лінія працює без проблем, тільки нагадують уважно робити реєстрацію. Підписати петицію в паперовому варіанті можете від сьогодні з 12.00 години дня за адресою : місто Самбір, вул. Січових стрільців 26, страхова компанія “ПРО 100 СТРАХУВАННЯ”, до 18.00 години.

Мелех Ігор Богданович

102396102_10223419337376797_5598829537824604160_n

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Добірка безкоштовних онлайн-курсів для публічних службовців

Code Club Україна проведе конкурс «Моя професія майбутнього»

Публічне обговорення стану місцевого регулювання пасажирських перевезень водним транспортом у місті Миколаєві

Вирішення конфліктів, захист прав та вираження інтересів через різні форми демократії участі

Триває благодійний проєкт "50 Добрих Справ" для маленьких киян

Вплив ізоляції на ситуацію з домашнім насильством під час карантину