Самбір голосує за петицію. Голосують онлайн і в паперовій формі

2 червня, за ініціативою представників громади міста Самбора, а саме ініціативної Групи "Громадське слухання щодо відновлення Герба міста Самбора до історичного вигляду" пройшла офіційна зустріч з ...

Додано:
IGOR MELEKH

101933670_10223451283615433_2805350012135931904_n
Самбір голосує за петицію. Голосують онлайн і в паперовій формі

2 червня, за ініціативою представників громади міста Самбора, а саме ініціативної Групи “Громадське слухання щодо відновлення Герба міста Самбора до історичного вигляду” пройшла офіційна зустріч з керівництвом міста Самбора, а саме Гамаром Юрієм Петровичем, Ухачем Святославом Анатолієвичем та секретарем Ради Дмитришином Юрієм. В делегацію ініціативної групи ввійшли Мелех Ігор Богданович (голова Правління ГО “Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області), співзасновники Групи Лемякін Сергій Геннадійович (представник громади культурно-мистецьких діячів міста) Припін Ярослав Михайлович(громадський діяч,науковиць), Каднічанський Анатолій Григорович( науково-культурний діяч, дослідник ), Кульчицький Володимир Богданович (діючий депутат Самбірської міської ради).

Голова міста, привітав делегацію з такою історичною ініціативою і запросив всіх делегатів до слова щоб виразити свою позицію,щодо даного питання. Члени інціативної групи зрозуміло розповіли своє бачення і важливість повернення герба міста Самбора до історичного вигляду. Керівництво міста,щиро подякували за виступи і думки громадян міста, представили своє бачення і думки, які фактично збіглися з фактами і думками ініціативної групи. В обговоренні подальших спільних дій ініціативної групи і міською радою була вироблена співпраця щодо правильних юридичних дій і приготування проекту рішення сесії міської ради на повернення місту Самбору його історичного герба.

Першим кроком для забезпечення демократичності, обговорення і рішення громадою міста Самбора щодо повернення до історичного герба, членами ініціативної групи була створена петиція-онлайн для підтвердження вибору громадян і розміщена на сайті Самбірської міської ради для набрання чинності за допомогою 500 голосів-підписів громадян міста Самбора.

Паралельно буде готуватися проект рішення щодо повернення місту історичного герба і винесення його на розгляд депутатської комісії з освіти та культури і включення його в порядок денний на сесію депутатів міської ради. Всю цю співпрацю зі сторони міської ради буде представляти пан Ухач Святослав Анатолієвич, зі сторони активістів – члени групи, які були на першому робому засідані.Шановне панство, самбірська громадо, шанувальники історії міста Самбора.

5 червня 2020 року, ініціативна група відкрила збір підписів під петицію в паперовому форматі. Паралельно працює онлайн петиція і Київ гарантує, що збоїв не має, лінія працює без проблем, тільки нагадують уважно робити реєстрацію. Підписати петицію в паперовому варіанті можете від сьогодні з 12.00 години дня за адресою : місто Самбір, вул. Січових стрільців 26, страхова компанія “ПРО 100 СТРАХУВАННЯ”, до 18.00 години.

Мелех Ігор Богданович

102396102_10223419337376797_5598829537824604160_n

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як створити міцну комунікацію в громаді: початок!

Торецьке бюро правової допомоги допомогає захищати права внутрішньо переміщених осіб

Дайджест подій на тиждень від Активна Громада Харкова

Яких змін потребують операційні плани НУО під час пандемії коронавірусу?

Презентували посібник для освітян-управлінців

Мінцифра та «U-LEAD з Європою» розробили інтерактивну карту інфраструктури підтримки підприємництва