Рух самоорганізації на Луганщині: рухаємося далі!

Рух самоорганізації на Луганщині: рухаємося далі! Наступна зупинка – Нижньодуванська селищна територіальна громада. 9 лютого відбулася навчальна зустріч за участю представників всіх старостинських ...

Додано:
lekotan

pexels-bongkarn-thanyakij-3740174
Рух самоорганізації на Луганщині: рухаємося далі!

Рух самоорганізації на Луганщині: рухаємося далі! Наступна зупинкаНижньодуванська селищна територіальна громада. 9 лютого відбулася навчальна зустріч за участю представників всіх старостинських округів, селищної ради, закладів культури та членів Молодіжної громадської ради при виконавчому комітеті в Нижньодуванській селищній раді. Звичайно ж експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини» розповідали про тристоронню модель співпраці публічних суб’єктів, які представляють інтереси територіальної громади та використання різних форм локальної демократії. Особливу увагу приділено ролі органів самоорганізації населення та їх взаємодії зі старостами.

 Але! Особливістю цього заходу були питання інтеграції в процес самоорганізації молодіжного руху та можливості ОСН в сфері захисту довкілля, благоустрою, озеленення, очищення від сміттєзвалищ територій населених пунктів, проведення роз’яснювальної роботи серед населення та формування екологічної обізнаності. Далі буде!

#IRF

#EU4USociety

#ПрямуємоРазом

#MovingForwardTogether

Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Волонтери передали сучасні моноблоки міському кол-центру у Миколаєві

У Львові створили мурал, присвячений продовольчій безпеці в умовах війни

Народні байрактари, всемогутні волонтери та мільйонні збори: дослідження благодійності у період війни від Zagoriy Foundation

Менторство під час війни: узгодженість мети та шляху

Відбулися семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вектор розвитку для жіночого підприємництва в умовах війни

Розпочинається проєкт з підняття обізнаності журналістів щодо гендернозумовленого насильства під час війни