Розвиваємо волонтерський рух на Львівщині

Хто як відзначав свято Покрови Богородиці та День Захисника України, а Центр громадської адвокатури розвивав волорнерство. Завдяки партнерству Центру та Михайлівського товариства минулими вихідними в ...

31
Розвиваємо волонтерський рух на Львівщині

Хто як відзначав свято Покрови Богородиці та День Захисника України, а Центр громадської адвокатури розвивав волорнерство. Завдяки партнерству Центру та Михайлівського товариства минулими вихідними в селі Деревні, Жовківського району, Львівської області майже тридцять молодих осіб стали учасниками волонтерського табору “Ідея і дія”. Впродовж трьох днів з 13 по 15 жовтня учасники табору працювали, навчалися та з користю проводили своє дозвілля.

Метою табору було виховання соціальної відповідальності молоді та розвиток волонтерського руху у Львівській області, демонстрація волонтерства як принципу розвитку громади. В межах табору учасники долучилися до проведення ремонтних робіт у будівлі майбутнього громадського простору “Хата-читальня”, що облаштовується на базі однієї із сільських хат. Також впродовж табору учасники навчалися навичкам роботи в команді, розвивали свої лідерські якості, ознайомлювалися із існуючими можливостями волонтерства, різними волонтерськими програмами як в Україні, так і за кордоном. Кожного дня учасники мали зустрічі із досвідченими волонтерами.

15 11 22

“Це був перший волонтерський табір в моєму рідному селі Деревні. Перший досвід волонтерства для більшості учасників. Це три дні роботи, навчання та розваг. Спільна діяльність, взаємодопомога, командна робота, ігри, пісні під гітару біля багаття — це те, що розвиває нашу молодь, сприяє подальшому розвитку громади. Приємно, що до нас долучалися як зрілі волонтери, так і зовсім юні місцеві учасники. Надіємося, їх запал до волонтерства та громадської діяльності лише розвиватиметься” – зауважив координатор проектів Центру громадської адвокатури Богдан Зелений.

31

Молодіжний волонтерський табір “Ідея і дія” проводився Громадською організацією “Центр громадської адвокатури” спільно з Громадською організацією “Михайлівське товариство” за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в межах реалізації у 2018 році Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

33


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Про спроби посилення партійної диктатури в органах місцевого самоврядування в Україні

Ukrainian Volunteer Service проведе Школу Волонтерства у 14 містах України

Як проходить реформування освіти на місцевому рівні

«Детектор медіа» та ІМІ запускають механізм публічних скарг на медіа

Східне партнерство: цілі, інструменти та перспективи європейської політики для України (відео)

У Тернополі збереться молодь з 12-ти областей України