Розвиваємо волонтерський рух на Львівщині

Хто як відзначав свято Покрови Богородиці та День Захисника України, а Центр громадської адвокатури розвивав волорнерство. Завдяки партнерству Центру та Михайлівського товариства минулими вихідними в ...

31
Розвиваємо волонтерський рух на Львівщині

Хто як відзначав свято Покрови Богородиці та День Захисника України, а Центр громадської адвокатури розвивав волорнерство. Завдяки партнерству Центру та Михайлівського товариства минулими вихідними в селі Деревні, Жовківського району, Львівської області майже тридцять молодих осіб стали учасниками волонтерського табору “Ідея і дія”. Впродовж трьох днів з 13 по 15 жовтня учасники табору працювали, навчалися та з користю проводили своє дозвілля.

Метою табору було виховання соціальної відповідальності молоді та розвиток волонтерського руху у Львівській області, демонстрація волонтерства як принципу розвитку громади. В межах табору учасники долучилися до проведення ремонтних робіт у будівлі майбутнього громадського простору “Хата-читальня”, що облаштовується на базі однієї із сільських хат. Також впродовж табору учасники навчалися навичкам роботи в команді, розвивали свої лідерські якості, ознайомлювалися із існуючими можливостями волонтерства, різними волонтерськими програмами як в Україні, так і за кордоном. Кожного дня учасники мали зустрічі із досвідченими волонтерами.

15 11 22

“Це був перший волонтерський табір в моєму рідному селі Деревні. Перший досвід волонтерства для більшості учасників. Це три дні роботи, навчання та розваг. Спільна діяльність, взаємодопомога, командна робота, ігри, пісні під гітару біля багаття — це те, що розвиває нашу молодь, сприяє подальшому розвитку громади. Приємно, що до нас долучалися як зрілі волонтери, так і зовсім юні місцеві учасники. Надіємося, їх запал до волонтерства та громадської діяльності лише розвиватиметься” – зауважив координатор проектів Центру громадської адвокатури Богдан Зелений.

31

Молодіжний волонтерський табір “Ідея і дія” проводився Громадською організацією “Центр громадської адвокатури” спільно з Громадською організацією “Михайлівське товариство” за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в межах реалізації у 2018 році Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

33


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Все більше дніпрян дізнається про публічні консультації

У Києві показали, як могли виглядати профілі у Фейсбуку Мазепи, Петлюри та Бандери

Рекордна кількість українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку – соцопитування

Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді

Марш за тварин-2019 пройде одночасно у 24 містах України

Повідомити про корупцію буде вигідніше, ніж промовчати, - директор IDF Україна