Розвиток організаційної спроможності громадських інституцій під час війни: ГО «Нація Талантів»

До програми "Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення» долучилася команда ГО «Нація Талантів» з м.Рівне. ...

8
Розвиток організаційної спроможності громадських інституцій під час війни: ГО «Нація Талантів»

До програми “Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення» долучилася команда ГО «Нація Талантів» з м.Рівне. Програма передбачає участь команд ОГС в тренінгах та отримання допомоги коучів, фасилітаторів, тренерів у плануванні організаційного розвитку організацій.

8
Програма діє у межах проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення». Проєкт втілює «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки USAID «ГОВЕРЛА».

Голова ГО «Нація талантів» Оксана Ігас зауважила: «Участь в програмі продемонструвала нашій команді цінність стратегування й планування, надихнула на подальші плани та масштабування. Ми відчули що потрібно змінити стратегію залучення волонтерів до нашої взаємодії та розширювати сфери нашої діяльності, особливо в умовах сьогодення. Наша організація «Нація талантів» була створена в серпні 2017 року. З моменту створення ми активно працювати над реалізацією різних соціо-культурних проектів та ініціатив, але не дуже замислювалися над стратегією діяльності, плануванням та управлінням. Участь в програмі дала нашій команді розуміння, як важливо мати чітку місію, короткострокові й довгострокові стратегії, чому треба структурувати діяльність й чітко розподіляти ролі в команді» – розповіла Оксана Ігас.

5
Разом з консультанткою з організаційного розвитку, тренеркою з фасилітаційних навичок Ольгою Гулая команда «Нації Талантів» працювала зокрема над стратегією та місією організації, а також новими каналами комунікації та комунікаційним планом. Така робота допомогла команді зміцнити інституційну спроможність організації.

Співзасновниця ГО «Нація Талантів» Надія Пивовар впевнена – пророблена спільна робота вже невдовзі дасть хороший результат. Адже команда напрацювала спільні рішення, які потребують спільної залученості. Разом ми проговорили, як кожна з нас бачить нашу організацію та її розвиток, — це надзвичайно допомогло й мотивувало нас ставити нові цілі.

6
Після участі в програмі команда домовилася активно працювати над залученням нових членів команди, волонтерів, фахівців. Також команда розпочала чіткий розподіл напрямків роботи й встановлення відповідальних осіб за кожен з них. В планах — внесення змін до статуту організації, відповідно до вимог сьогодення.

Матеріал підготовлено ГО «Нація Талантів»в рамках грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», який реалізовується Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Опитування щодо стійкості представників ОГС

Junior Achievement Ukraine впроваджує міжнародні навчальні програми на Прикарпатті

Канада запускає проєкт підтримки української поліції в умовах війни

В Гримайлівській громаді представили Програму щодо інтеграції переселенців та розвитку громади

Обрано нових молодіжних делегатів України до ООН 2023-2024

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод