Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців». Тренінг проведено фахівцями громадської ...

Додано:
liga4

тренінг вебінар
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

3 листопада відбувся тренінг з теми “Стратегічне планування та менеджмент проєктів” для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців». Тренінг проведено фахівцями громадської організації «Правозахисний центр жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією “Людина в біді” (PeopleInNeedUkraine) та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

IMAGE 2023-11-30 11:14:48

Головною метою тренінгу було надання учасникам інструментів стратегічного планування та навичок ефективного менеджменту проєктів. Тема тренінгу “Стратегічне планування та менеджмент проектів” була обрана з урахуванням потреб сучасного розвитку громадського сектору. Учасники отримали можливість систематизувати свої знання та навички щодо стратегічного планування та керування проектами, що є важливими аспектами діяльності.

Тренінг складався з таких тематик:

  • Стратегічне планування: учасники ознайомилися з основами розробки стратегічних планів, визначенням місій та цілей організації.
  • Етапи менеджменту проекту: тренінг розглядав ключові етапи менеджменту проекту, включаючи формулювання завдань, планування, виконання та оцінку результатів.
  • Ефективна комунікація та робота в команді: учасники займалися практичними завданнями, спрямованими на розвиток комунікаційних навичок та взаємодії в команді.

На тренінгу учасники отримали можливість поглибити свої знання у сфері розробки стратегій та ефективного впровадження проєктів, а також обговорити труднощі та виклики, з якими стикаютьсячлени громадського сектору. Учасники тренінгу разом з залученим експертом продовжать роботу над розробкою стратегічного плану, комунікаційної та фандрейзингової стратегій ГО.

“Тренінг дав мені новий погляд на стратегічне планування. Тепер я впевнений, що наші проекти будуть більш цільові та ефективні”, – висловився учасник тренінгу.

“Цей тренінг – це не лише можливість здобути нові знання, але й платформа для обміну досвідом та налагодження співпраці між членами нашої організації. Ми віримо, що розвиток компетентностей у сфері стратегічного планування та менеджменту проєктів допоможе нам удосконалити наші ініціативи та досягти більшої ефективності у вирішенні наших завдань”, – зазначила голова ГО «Правозахисний центр жінок-виборців» Дарія Левчук.


 

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану