Розробка Плану сталої міської мобільності Львова: як ми повинні використовувати світовий досвід для створення комфортного міста

Львів втретє з робочим візитом відвідали іноземні експерти, які консультують  місто Львів у розробці Плану сталої міської мобільності. Львів розробляє План сталої міської мобільності (ПСММ) в межах ...

1
Розробка Плану сталої міської мобільності Львова: як ми повинні використовувати світовий досвід для створення комфортного міста

Львів втретє з робочим візитом відвідали іноземні експерти, які консультують  місто Львів у розробці Плану сталої міської мобільності. 

Львів розробляє План сталої міської мобільності (ПСММ) в межах проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що реалізовується у співпраці з німецькою урядовою організацією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» та Львівською міською радою, до якого місто приєдналося у 2018 року. Розробку ПСММ у Львові здійснює “Робоча група з розробки Плану сталої міської мобільності Львова”, до якої входять  представники міської адміністрації, представники проекту GIZ, і місцевих експертів з міської мобільності.

План сталої міської мобільності (ПСММ) – є стратегічним документом, який повинен визначати політику Львова щодо забезпечення потреб людей і товарів у пересуванні у межах міста та у зв’язку з регіоном до 2030 року.

Іноземні експерти повинні консультувати Робочу групу у розробці ПСММ, спираючись на досвід розробки схожих планів у містах Європи. Іноземні консультанти були обрані в результаті конкурсу, проведеного Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, та розпочали свою роботу у вересні 2018 року. Іноземні експерти є об’єднаною командою декількох організації з Швейцарії та Німеччини, а саме: Урліке Хувер (Ulrike Huwer) та Мануель Орте (Manuel Oertle) з компанії Basler&Hofmann (Цюрих, Швейцарія) , Урс Томан (Urs Thomann) з компанії Van de Wetering Atelier für Städtebau (Цюрих, Швейцарія) та Буркхард Хорн (Burkhard Horn), Берлін, Німеччина – який є незалежним експертом з планування сталої мобільності.

В період цього візиту, який тривав два дні 24-25 січня, львівська команда розробників Плану сталої міської мобільності представили, що було зроблено з часу попереднього візиту консультантів, було обговорено проблемні питання та визначено подальші напрями роботи. Спільно з командою, що розробляє Інтегровану концепцію розвитку Львова, було проведено воркшоп з визначення транспортних осей Львова.

У п’ятницю, 25 січня, відбулося засідання Керівної ради з розробки Інтегрованої концепції розвитку Львова за участі керівництва міста та представників депутатського корпусу. На зустрічі Буркхард Хорн наголосив на важливості розробки ПСММ для Львова, презентував певні рекомендації для Львова та розповів як розроблялись ПСММ у містах Європи. Андрій Білий,заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, презентував перші напрацювання львівського Плану сталої мобільності, після чого відбулося обговорення, у яких напрямках має фокусуватися План сталої мобільності міської Львова.

Ще передбачено п’ять візитів іноземних консультантів до Львова цього року. Очікується, що ПСММ Львова буде остаточно розроблений до жовтня 2019 року.

Додамо, що команад Інституту міста є головним кординаційним центром всього процесу створення та затвердження Плану сталої міської  мобільності Львова. Актуальні новини читайте на сайті, або на офіційній fb-сторінці нашої установи.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році