Розпочався проєкт “SOS-Турбота”, спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

“Соціальні послуги для тих, хто їх дійсно потребує!” - така базова установка нового масштабного проєкту благодійного фонду “СОС Штаб громадянської допомоги”, який називається “SOS-Турбота”.Люди, які ...

Додано:
SOSSHTAB

СОЦПРОЄКТ
Розпочався проєкт “SOS-Турбота”, спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

“Соціальні послуги для тих, хто їх дійсно потребує!” – така базова установка нового масштабного проєкту благодійного фонду “СОС Штаб громадянської допомоги”, який називається “SOS-Турбота”.

photo_2024-06-19_15-48-11

Люди, які опинились у складних життєвих обставинах і не можуть подбати про себе самостійно, відтепер можуть розраховувати на додаткову підтримку.

Такі звичайні речі, як манікюр, стрижка, купівля свіжих продуктів, читання й інші речі, які здаються нам простими, стають викликом для людей, обмежених фізично через вік або хворобу.

Уже зараз працівники фонду опитують потребуючих стосовно їхніх найгостріших потреб. Для когось це допомога по дому, хтось не може прочитати книжку через поганий зір чи розібратися з рахунками за комунальні послуги. Зв’язок з лікарем, соціальним працівником чи державною службою відтепер для цих людей стане простим і доступним. 

Якщо потребуючий мешкає у приватному секторі, йому покосять траву чи допоможуть з пилянням дров, почистити доріжку після снігопаду – це теж входить до переліку соціальних послуг, які передбачає проєкт.

Психолог проєкту допоможе відновити емоційну рівновагу, що вкрай необхідно особливо під час війни та соціальної ізоляції. 

Мета проєкту – охопити якомога більше людей, особливо у сільській місцевості, де фізичне й інформаційне сполучення зазвичай гірше, ніж у місті. 

Уже підписано меморандум з Новоушицькою громадою про співпрацю за проектом «SOS-Турбота». Благодійний фонд спільно з громадою облаштовуватиме паліативні місця на дому для 25 лежачих бенефіціарів, також працівники фонду підсилять соціальну сферу громади, надаючи соціальні послуги немічним людям, особам похилого віку та особам з інвалідністю, не охопленим з певних причин турботою державних соцробітників. 

photo_2024-06-10_10-44-02 (2)

Щоб прискорити опрацювання потреб, запрошуємо сусідів, родичів, за можливості самих людей, які потребують допомоги, завітати в офіс “СОС Штаб громадянської оборони” і заповнити бланк опитування. Адреса: вул. І. Франка, 30, м. Кам’янець-Подільський. Телефон для довідок: 067 384 4344.

Разом ми можемо покращити якість життя тих, хто потребує цього найбільше!

СОЦПРОЄКТ3 СОЦПРОЄКТ2

Проєкт «SOS-Турбота» реалізується БО «БФ «СОС ШТАБ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОБОРОНИ» в межах субгранту проєкту «EU4CSOs Empower UA» https://www.facebook.com/EU4CSOs, реалізованого БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» https://www.facebook.com/rivnelgv за фінансового сприяння European Union in Ukraine https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine.

Зміст цієї новини є одноособовою відповідальністю БО «БФ «СОС ШТАБ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОБОРОНИ» і за жодних обставин не може вважатися таким, що відображає позицію Європейського Союзу.

#MovingForwardToghether 

# ПрямуємоРазом

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи