Розпочався проєкт “Social activation for YOUth – Активізація громадської участі”

Запрошуємо активну молодь й представників молодіжних рад пройти навчання, та стати модераторами гри-тренінгу "Молодіжна Траєкторія", аби просувати культуру молодіжної партисипації у своїй громаді.- ...

Додано:
Rostyslav Semka

Social activation for YOUth - Активізація громадської участі
Розпочався проєкт “Social activation for YOUth – Активізація громадської участі”

Запрошуємо активну молодь й представників молодіжних рад пройти навчання, та стати модераторами гри-тренінгу “Молодіжна Траєкторія”, аби просувати культуру молодіжної партисипації у своїй громаді.

- Як правильно та результативно взаємодіяти з політиками?
- Як вдало презентувати ідею власного проєкту та залучити підтримку для його реалізації?
- Які етапи для цього доведеться пройти та до чого варто бути готовим?

Для отримання відповідей на ці питання та набуття практичних навичок взаємодії з місцевою владою, ми раді повідомити про старт проєкту “Social activation for YOUth – Активізація громадської участі”. Проєкт реалізується ГО “JCI Youth”, в рамках програми PSU від Української академії лідерства та PATRIR.

Основою метою проєкту є підвищення обізнаності молоді об’єднаних територіальних громад (втому числі молоді ВПО), щодо інструментів взаємодії з органами влади та волонтерськими організаціями, сприяти активної та ефективної включеності молодих людей у життя громади у часи війни. Та підвищення сталого розвитку громади, шляхом розбудови мережі молодих лідерів

В межах проєкту буде проведено навчання майбутніх модераторів гри-тренінгу “Молодіжна Траєкторія”, яка спрямована на формування навичок взаємодії з органами влади та освоєння інструментів впливу на молодіжну політику, а також розвиток навичок вербальної та невербальної форм ділових комунікацій у її учасників.

Якщо ваш молодіжний центр чи організація зацікавлена долучитись до навчання та отримати друковані примірник гри, просимо надіслати лист на електронну пошту [email protected]  з темою листа: “Social activation for YOUth – Активізація громадської участі”

#Молодіжна_траєкторія 


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз