Розпочався проєкт щодо психологічної допомоги у подоланні хронічного стресу особам похилого віку

З метою підтримки людей поважного віку ГО «Фундація підтримки осіб поважного віку «Вік щастя» розпочала новий проєкт "Психологічна допомога у подоланні хронічного стресу особам похилого віку з ...

Додано:
Вік Щастя

photo_2023-05-16_22-07-38
Розпочався проєкт щодо психологічної допомоги у подоланні хронічного стресу особам похилого віку

З метою підтримки людей поважного віку ГО «Фундація підтримки осіб поважного віку «Вік щастя» розпочала новий проєкт “Психологічна допомога у подоланні хронічного стресу особам похилого віку з використанням арт-терапевтичних практик”.

photo_2023-05-16_22-07-38

Протягом проєкту буде розроблена програма “Методи арт-терапії як засіб корекції емоційного стану у людей похилого віку”, яка включатиме унікальні цікаві активності, що сприятимуть вирішенню психоемоційних проблем.

Наразі згідно запропонованих анкет відібрано 14 учасників з міст Дніпро, Біла Церква, Кропивницький, Дрогобич, Слов’янськ, Київ, Вінниця, з якими ми зустрінемось у липні на установчій сесії в місті Ужгороді під час навчального тренінгу для психологів-практиків.

В подальшому будуть створені групи психологічної підтримки для осіб поважного віку «Групи психологічної допомоги з використанням методів арт-терапії».

Партнерами проєкту виступатимуть ГО “Прес клуб реформ”, ГО “Турбота”, ДВНЗ «Слов’янський педагогічний університет».
_________
Програма реалізується у співпраці з Громадською організацією “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ Ukraine за дорученням Уряду Німеччини.


      

Останні публікації цього розділу:

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники

Топ-6 запитань про конкурс підтримки для громад щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права

Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine отримує статус повноправного члена всесвітньої мережі JA Worldwide

Створення офісу МКС в Україні – новий рівень співпраці України та МКС

Уроки волонтерства у школах підтримують досвідчені активісти та знаменитості