Розпочався проєкт щодо психологічної допомоги у подоланні хронічного стресу особам похилого віку

З метою підтримки людей поважного віку ГО «Фундація підтримки осіб поважного віку «Вік щастя» розпочала новий проєкт "Психологічна допомога у подоланні хронічного стресу особам похилого віку з ...

Додано:
Вік Щастя

photo_2023-05-16_22-07-38
Розпочався проєкт щодо психологічної допомоги у подоланні хронічного стресу особам похилого віку

З метою підтримки людей поважного віку ГО «Фундація підтримки осіб поважного віку «Вік щастя» розпочала новий проєкт “Психологічна допомога у подоланні хронічного стресу особам похилого віку з використанням арт-терапевтичних практик”.

photo_2023-05-16_22-07-38

Протягом проєкту буде розроблена програма “Методи арт-терапії як засіб корекції емоційного стану у людей похилого віку”, яка включатиме унікальні цікаві активності, що сприятимуть вирішенню психоемоційних проблем.

Наразі згідно запропонованих анкет відібрано 14 учасників з міст Дніпро, Біла Церква, Кропивницький, Дрогобич, Слов’янськ, Київ, Вінниця, з якими ми зустрінемось у липні на установчій сесії в місті Ужгороді під час навчального тренінгу для психологів-практиків.

В подальшому будуть створені групи психологічної підтримки для осіб поважного віку «Групи психологічної допомоги з використанням методів арт-терапії».

Партнерами проєкту виступатимуть ГО “Прес клуб реформ”, ГО “Турбота”, ДВНЗ «Слов’янський педагогічний університет».
_________
Програма реалізується у співпраці з Громадською організацією “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ Ukraine за дорученням Уряду Німеччини.


      

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE