Розпочато роботу безкоштовної психологічної лінії для жінок-внутрішньо переміщених осіб “Я сильна. Я можу”

За ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією "Людина в біді" та за фінансової підтримки Європейського союзу працює ...

Додано:
liga4

онлайн вебінар тренінг rene-ranisch-zBoK4-I1XUM-unsplash
Розпочато роботу безкоштовної психологічної лінії для жінок-внутрішньо переміщених осіб “Я сильна. Я можу”

За ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією “Людина в біді” та за фінансової підтримки Європейського союзу працює безкоштовна психологічна лінія для жінок-ВПО “Я сильна. Я можу” для жінок-внутрішньо переміщених осіб міст Дніпро, Кривий ріг, Новомосковськ, Павлоград.

Рел2

“Я сильна. Я можу” – це безкоштовна телефонна лінія, доступна для жінок-ВПО, які шукають психологічну підтримку та консультування. Завдяки цій ініціативі, жінки зможуть отримати конфіденційну підтримку та поради від кваліфікованих психологів, які мають досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами.

Психологічна лінія “Я сильна. Я можу” пропонує безкоштовні телефонні консультації, під час яких кваліфіковані фахівці надають емоційну підтримку, розуміння та поради. Вони допомагають заспокоїтися, знайти способи впоратися зі стресом та розвинути свої особисті ресурси.

Лінія “Я сильна. Я можу” є доступною 24/7, щоб забезпечити надійну та своєчасну підтримку жінкам. Вона створена з метою стимулювання самостійності, збудження впевненості та мобілізації потенціалу жінок для подолання труднощів у житті.

Психолог надає консультації онлайн за попереднім записом по Skype, Zoom, Viber. Особлива увага буде приділятись жінкам, які постраждали від насильства під час війни, консультації будуть надаватись всім жінкам-внутрішньо переміщеним особам за попереднім записом на гарячу лінію. 

Попередній запис можна зробити за телефонами гарячої лінії +38066 886 83 12 або звертатися на електронну пошту організації [email protected] 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини

«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

Клуб 2.0 чи творчий простір: створення у громаді Центру культурних послуг

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу