Розпочалося голосування за членів Громадської бюджетної комісії!!!

Громадська бюджетна комісія (ГБК) – діючий колегіальний орган, який складається з громадських об’єднань та благодійних організацій, обраних до складу ГБК шляхом голосування. Функція ГБК досить ...

Снимок3
Розпочалося голосування за членів Громадської бюджетної комісії!!!

Громадська бюджетна комісія (ГБК) – діючий колегіальний орган, який складається з громадських об’єднань та благодійних організацій, обраних до складу ГБК шляхом голосування. Функція ГБК досить важлива. Це контроль реалізації етапів громадського бюджету, робота та розвиток електронної системи, дотримання етики, розгляд скарг будь-яких сторін-учасниць ГБ на будь-якому з етапів ГБ, затверджує результати голосування.

Попередня робота ГБК сприяла розвитку громадського бюджету, який за два роки існування в Києві набув неабиякої популярності.

Наразі підтримки громадськості потребує громадська організація «Спортивний клуб «Сагайдачний», яка активно працює з молоддю.

Голосувати можуть кияни, які мають особистий кабінет Приват24 чи Ощадбанку, а також власники електронного цифрового підпису. Підтримка безкоштовна, а ID-кабінет банку використовується для авторизації особи та визначення резидентів міста.

 Голосування за посиланням https://gb.kyivcity.gov.ua/gbk

Нижче подана коротка інструкція входу в систему 

Снимок

 Снимок1

 

 

Снимок4

Громадський бюджет та громадська бюджетна комісія – це дієвий спосіб впливати на процеси в середині міста та диктувати свої умови. Спільними зусиллями МИ зможемо змінити місто на краще та довести силу громади, а кожен голос це крок до мети!


 

Останні публікації цього розділу:

Координація цифровізації - в Івано-Франківську працює робоча група

Участь у Менторській програмі: виклик чи можливості?

«Як діти в школу», або Як вінницькі депутати виконують обов’язок участі в засіданнях міськради

На Донеччині ветерани АТО відвідали семінари з питань особистісного розвитку та працевлаштування

Жінки, мир, безпека: створюємо місцеві рішення разом

Третина підприємців вважає, що для успіху бізнесу важливі неформальні стосунки з владою — результати опитування бізнесу