Розпочала роботу комісія медіаконкурсу з децентралізації: оцінюється рекордна кількість заявок

При Міністерстві розвитку громад та територій України (Мінрегіон) за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація реформа публічної адміністрації в Україні» та Громадської організації ...

Додано:
oksana

17102022 decentralisation
Розпочала роботу комісія медіаконкурсу з децентралізації: оцінюється рекордна кількість заявок

При Міністерстві розвитку громад та територій України (Мінрегіон) за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація реформа публічної адміністрації в Україні» та Громадської організації «Інтерньюз-Україна» розпочала роботу Конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2022 року (далі – Конкурс).

Нагадаємо, Конкурс проводиться в Україні щорічно з 2016 року за підтримки Ради Європи у відповідності до її методології з найкращих практик місцевого самоврядування, розробленої Центром експертизи доброго врядування. З 2017 року головний організатор  конкурсу – Міністерство. Співорганізаторами та партнерами Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація реформа публічної адміністрації в Україні» та Інтерньюз-Україна. 

Тематика конкурсу у 2022 році орієнтована на застосування принципів доброго демократичного врядування на місцевому рівні під час війни та взаємодію органів державної влади та органів місцевого самоврядування в протидії військовій агресії й захисту територіальної цілісності та суверенітету держави.

Кількість робіт, яку отримали цього року, – рекордна: 454 роботи у всіх чотирьох номінаціях. З них 401 відповідає умовам подання заявки і буде оцінена конкурсною комісією: 283 роботи – у номінації «онлайн-публікація»; 50 – у номінації «друковані ЗМІ»; 8 – у номінації «радіоматеріал»; 60 – у номінації «відеоматеріал».  

Робота конкурсної комісії триватиме протягом жовтня – листопада. Церемонія нагородження запланована на кінець листопада. За результатами слідкуйте на сайтах Мінрегіону, Ради Європи та Інтерньюз-Україна.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Українські інтелектуали обговорили філософський аспект суспільного договору та його практичне значення

Протезування за кордоном: так чи ні?

УКФ спільно з УІНП підтримають дослідників, які працюють з темами, що активно використовує російська пропаганда

Триває реєстрація жінок для участі в групі підтримки, які чекають військовослужбовців

Як змінилась медична допомога в громадах України в умовах війни: аналіз та рекомендації

Опитувальник для журналістів і журналісток щодо професійних проблем і викликів, які постали перед ними в період війни