Стань частиною третьої сили — розкажи свою історію фандрейзингу

До 12 листопада триває опитування представників громадянського суспільства з метою довести вирішальну роль активних громадян, ініціативних груп та громадських/благодійних організацій в спротиві ...

pexels-bongkarn-thanyakij-3787317
Стань частиною третьої сили — розкажи свою історію фандрейзингу
До 12 листопада триває опитування представників громадянського суспільства з метою довести вирішальну роль активних громадян, ініціативних груп та громадських/благодійних організацій в спротиві агресії в 2022-2023 роках, завдяки мобілізації ресурсів, як фінансових, так і людських.
 
Це опитування створено Світланою Куц, очільницею Інституту професійного фандрайзингу, за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”.
 
Організатори звертаються до всіх активних громадян, ініціативних груп та громадських/благодійних організацій, лідерів громадської думки та представників соціально відповідального бізнесу з проханням заповнювати анкету, якщо ви залучали фінансові та матеріальні ресурси, та поширювати цей опитувальник серед своїх знайомих та друзів.
 
Відповіді на питання є гарантовано конфіденційними, з урахуванням ваших потреб щодо оприлюднення. 
 
“Дані опитування будуть включені до альманаху українського спротиву, а — за вашої згоди – ми розповімо вашу історію як приклад успіху” —  зауважила Світлана Куц.
 
 DSC03349
У коментарі Громадському Простору під час Саміту для тих, хто збирає мільярди, Світлана Куц додала: “З початку повномасштабного вторгнення, а почали ще з 2014-го року, українці сформувати величезну силу, яку називають третя сила — і це є третій сектор, це є громадянське суспільство, — говорить Світлана Куц в коментарі Громадському Простору. —  Масштаби абсолютно колосальні. Перша хвиля була у 2014-му році, коли був Майдан та почалося вторгнення, згодом хвиля спала… А після повномасштабного вторгнення 24 лютого — це була колосальна хвиля, яка захопила, за нашими даними соціологічного опитування, майже 80% людей, які брали участь як волонтери та\чи донатили для підтримки сил оборони. Таким чином, українське суспільство можна вважати великою частиною спротиву, наш третій сектор, сектор громадянського суспільства — третя сила”. 
 
 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як військові дії впливають на захист прав людини?

Що зробив Меморіал у квітні: сторінка пам’яті Далі, дослідження практик меморіалізації, хвилина мовчання на івентах

Мистецькі майстерні проекту Creating Вridges

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)