Розкажіть нам про своє дитинство у місті: опитування

У Львові вже зовсім скоро відкриється нова музейна інституція — Музей Міста, яка буде працювати за принципом організації змінних виставок та розповідатиме відвідувачам про місто та його мешканців. ...

Додано:
MuMi Lviv

71492262_242602476645792_3205542596487151616_n
Розкажіть нам про своє дитинство у місті: опитування

У Львові вже зовсім скоро відкриється нова музейна інституція Музей Міста, яка буде працювати за принципом організації змінних виставок та розповідатиме відвідувачам про місто та його мешканців. Взагалі Музей Міста у своїй діяльності буде сфокусований на дослідженні «характеру» міста, життя його мешканців, взаємозв’язків міського простору та людини і спільноти.

Саме тому команда Музею вмотивована творити виставки за підтримки та участі різних зацікавлених середовищ, зокрема мешканців міста (і не тільки Львова).

Вже декілька місяців Музей Міста працює над проектом створенням концепції дебютної виставки, і цей процес є максимально учасницьким, тобто спілкування та збір ідей щодо теми майбутньої виставки є відкритим і різноформатним. Звісно онлайн-опитування також стає хорошим інструментом для збору інформації, яка допоможе вдосконалити сценарій і концепт виставки. Комада проекту додає, що такі опитування у музейній справі є так званим, попереднім оцінюванням:

“Ми можемо зрозуміти, наскільки тема виставки буде близькою потенційним відвідувачам, наскільки їх особистий досвід може бути актуалізований на виставці, які їх очікування від майбутньої виставки.” 

Також ініціатори дослідження говорять про те, що результати опитування будуть використані для визначення напрямів подальших досліджень і максимальної деталізації змісту виставки.

Важливо зрозуміти, що постійна взаємодія з потенційною аудиторією музею дозволяє дуже якісно створити контент та правильно відобразити формат виставки, яка однозначно буде цікавою і актуальною для відвідувачів. Головна ціль співпраці та залученності правильне співставлення ключових ідей виставкового проекту з конкретними потребами тих, хто прийде в Музей.

Всі охочі можуть долучитися до опитування вже зараз.

Клікайте на АНКЕТУ, відверто діліться спогадами і поширюйте опитування серед зацікавлених.

Варто зауважити, що опитування є невід’ємною частиною проекту партисипативного створення концепту дебютної виставки Музею і підтримується Українськи культурним фондом.

Більше цікавої інформації про Музей Міста та його діяльність шукайте на офіційній фейсбук-сторінці.

_____________________________________________

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Чернівці: благодійники допомагають малозабезпеченим сім'ям в умовах пандемії та голоду

Відкрите звернення до керівництва держави щодо політики пам’яті

Як у Херсоні благодійники об’єдналися для боротьби з коронавірусом

Готуємось до національної веб-конференції громадянського суспільства

Як знизити соціальну напруженість в громадах в умовах COVID-19: поради Громадського центру правосуддя

Онлайн-курс навчить компанії звітувати про соціальні та еко-проєкти